Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Elazığ Hekimevi Resimleri

Elazığ Hekimevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Elazığ ilinin merkezinde yer alan ve Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü Bitişinde yer alan Elazığ Hekimevi Elazığ şehrinde konaklamak isteyen kamu personellerinin tercih ettiği misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Elazığ Hekimevi oldukça profesyonel bir yapıda olan bir kamu misafirhanesi olmakla birlikte içerisinde ihtiyaç dahilinde tüm demirbaş malzemeler yer almaktadır.

Elazığ Hekimevi çevresinde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir çok işletme bulunmaktadır. Bu sayede çevrenizde hem yemek ihtiyaçlarınızı hemde diğer ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanıza olanak sağlamaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Elazığ Hekimevi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Elazığ Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Hekimevi Numarası, Elazığ Hekimevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Elazığ Hekimevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Elazığ Hekimevi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Elazığ Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Elazığ Hekimevi Misafirhanesi Telefonu: 0424 247 94 23 —- 0424 212 89 82 — 0424 233 68 08 

Elazığ Hekimevi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Elazığ Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; Elazığ Hekimevi Misafirhanesi Adresi : Çaydaçıra Mah. Korgeneral Hulusi Sayın Cad.No:6 23270 ELAZIĞ 

Elazığ Hekimevi Konumu Nerede

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Elazığ Hekimevi Konumu  :

Elazığ Hekimevi Yorumları

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Elazığ Hekimevi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Elazığ da hesaplı kalinabilecek en iyi yer temiz sicak ve her yere ulaşımı çok kolay
28-29 ocak 2022 de yaptığımız 2 gece konaklamada çok memnun kaldık. Fiyatlar çok uygun. Odalar temiz. Hava -10 derecelerde olmasına rağmen odamız sıcak. Teşekkür ederiz.
çalışanları güler yüzlü odalar temiz sıcak su İnternet sürekli mevcut fiyat cok uygun önceden rezerve edilmesi gerekiyor merkezi konumda Fırat unıveristesi 7 dk yürüme mesafesi sehir merkezi 3 km uzaklıkta manzaralı odaları mevcut
Eşimle beraber kaldık çok güzel nezih bir konumda çalışanlar Güler yüzlü ilgili avm üniversite çok yakın odalar çok temiz fiyat gayet güZel
Gerçekten temiz ve hijyene dikkat edilen bir yer. Calisanlar guler yuzlu ve nezaketi. Cok rahat uyudum ve herkese tavsiye ederim yuzlu. Cok rahat uyudum. Tavsiye ederim
Sağlık personeli ve aileleri için harika ve fiyatı uygun bir misafirhane; arka bahçesindeki işyurdu kafeteryası da kahvaltı ve yemek için muhteşem .

Elazığ Hekimevi Resimleri Fotoğrafları

Not: Elazığ Hekimevi Fotoğrafların üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Elazığ Hekimevi Resimleri Elazığ Hekimevi Resimleri Elazığ Hekimevi Resimleri
Elazığ Hekimevi Resimleri Elazığ Hekimevi Resimleri Elazığ Hekimevi Resimleri

Elazığ Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Misafirhaneleri, Elazığ Hekimevi Telefonu, Elazığ Hekimevi Ücretleri, Elazığ Hekimevi Adresi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın