Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Van Gevaş Dsi Eğitim Tesisi Kampı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Devlet Su İşleri 17. Bölge Müdürlüğüne ait Van Gevaş Dsi Kampı Misafirhanesinde konaklamam oldukça yüksek bir ayrıcalık olarak belirtmek isteriz. Gevaş Dsi Kampı, Van ilinin ilçesi olan Gevaş ilçesinde bulunmaktadır. Merkeze uzaklığı ise 102 km olmaktadır.

Mükemmel odaları sahil manzarası ve sahilinin mükemmel derecede güzelliği ile dillere destan bir Dsi Kampı olmaktadır. Gevaş Dsi Kampı oyun bahçesi, sahili, şezlongu, yemekhanesi, yüzme havuzu, sahil yolu ve tek ailelik  sahil manzaralı odaları ile mükemmel bir kamp diyebiliriz.

Gevaş Dsi Kampı tam anlamıyla Deniz zevkini sizlere sunmak için tasarlanmış ve hazırlanmış bir misafirhane olmaktadır. Gerçek manada huzur verici ve rahatlatıcı bir kamp olmaktadır.

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 17. Bölge Müdürlüğüne ait Van Gevaş Dsi Kampı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0432 612 28 48 veya 
0432 612 32 80 veya 0432 217 50 30 (Dahili 1242)  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 17. Bölge Müdürlüğüne ait Van Gevaş Dsi Kampı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Adres ve konum olarak Bitlis-Van Yolu Gevaş/Van adresinde yer almaktadır.

Ortalama Van Gevaş Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriGevaş Kampı Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Harika bir ortam. Göl kenarı, huzurlu ve temiz bir tesis. Güzel bir mangal keyfi için biçilmiş kaftan. Tesis sorumlusu Süleyman abiye içten ilgisinden dolayı teşekkürler.
Süper bir tesis ismini sonradan öğrendiğimiz tesis aşçısı haydar ustanın yemeklerine bayıldık müthiş ötesi bir şeydi tesis sorumlusu Bedri bey ve ekibine sonsuz tskrlr obalar gayet temiz ve hijyeniktir sahili berrak temiz ve çakıl taşlı. havuzu 5 yıldızlı otel havuzundan geri kalır değil. Kısacası burada tatil yapıp kafa dinlemek istiyorum diyecek kişiler için ideal bir yer. Tavsiye ederim.
Çok güzel bir yer, tavsiye ederim. Odaların yapım şekli güzel. Sahili temiz,bahçesi iyi,havuzu güzel,yemekleri fena değil. Sonuç olarak yer bulabilirseniz kalmanızı tavsiye ederim.
Yemekler güzel yer güzel manzara güzel hava güzel huzur verici daha ne olsun
Güncel 2019 tememuz Lojman şeklinde inşa edilmiş bir kamp van gölü ve havuzunda yüzebilirsiniz gecelik 80 tl 2019 fiyatı kahvaltı ve akşam yemeği dahil ama çok yoğun önceden randevu almak gerekiyor en fazla 1 hafta kalabiliyorsunuz yoğunluk olduğundan o yüzden erken davranmalısnız doğası ve gölü ile harika bir mekan kesinlikle tavsiye ederim. Son bir uyarı göl manzarası istiyorsanız numarası 1 ile 20 arası olanları tercih ediniz
On numara bı kamp hem yemeği hem konumu hem odaları olsun çok güzel . Tavsiye ederim fiyatlar makul

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir