Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Van Gevaş Dsi Kampı Misafirhanesi Eğitim Tesisi Fiyatları Adresi Telefonu

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Devlet Su İşleri 17. Bölge Müdürlüğüne ait Van Gevaş Dsi Kampı Misafirhanesinde konaklamam oldukça yüksek bir ayrıcalık olarak belirtmek isteriz. Gevaş Dsi Kampı, Van ilinin ilçesi olan Gevaş ilçesinde bulunmaktadır. Merkeze uzaklığı ise 102 km olmaktadır.

Mükemmel odaları sahil manzarası ve sahilinin mükemmel derecede güzelliği ile dillere destan bir Dsi Kampı olmaktadır. Gevaş Dsi Kampı oyun bahçesi, sahili, şezlongu, yemekhanesi, yüzme havuzu, sahil yolu ve tek ailelik  sahil manzaralı odaları ile mükemmel bir kamp diyebiliriz.

Gevaş Dsi Misafirhanesi tam anlamıyla Deniz zevkini sizlere sunmak için tasarlanmış ve hazırlanmış bir misafirhane olmaktadır. Gerçek manada huzur verici ve rahatlatıcı bir kamp olmaktadır.

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 17. Bölge Müdürlüğüne ait Van Gevaş Dsi Kampı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0432 612 28 48 veya 
0432 612 32 80 veya 0432 217 50 30 (Dahili 1242)  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 17. Bölge Müdürlüğüne ait Van Gevaş Dsi Kampı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Adres ve konum olarak Bitlis-Van Yolu Gevaş/Van adresinde yer almaktadır.

Ortalama Van Gevaş Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriGevaş Kampı Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Harika bir ortam. Göl kenarı, huzurlu ve temiz bir tesis. Güzel bir mangal keyfi için biçilmiş kaftan. Tesis sorumlusu Süleyman abiye içten ilgisinden dolayı teşekkürler.
Süper bir tesis ismini sonradan öğrendiğimiz tesis aşçısı haydar ustanın yemeklerine bayıldık müthiş ötesi bir şeydi tesis sorumlusu Bedri bey ve ekibine sonsuz tskrlr obalar gayet temiz ve hijyeniktir sahili berrak temiz ve çakıl taşlı. havuzu 5 yıldızlı otel havuzundan geri kalır değil. Kısacası burada tatil yapıp kafa dinlemek istiyorum diyecek kişiler için ideal bir yer. Tavsiye ederim.
Çok güzel bir yer, tavsiye ederim. Odaların yapım şekli güzel. Sahili temiz,bahçesi iyi,havuzu güzel,yemekleri fena değil. Sonuç olarak yer bulabilirseniz kalmanızı tavsiye ederim.
Yemekler güzel yer güzel manzara güzel hava güzel huzur verici daha ne olsun
Güncel 2019 tememuz Lojman şeklinde inşa edilmiş bir kamp van gölü ve havuzunda yüzebilirsiniz gecelik 80 tl 2019 fiyatı kahvaltı ve akşam yemeği dahil ama çok yoğun önceden randevu almak gerekiyor en fazla 1 hafta kalabiliyorsunuz yoğunluk olduğundan o yüzden erken davranmalısnız doğası ve gölü ile harika bir mekan kesinlikle tavsiye ederim. Son bir uyarı göl manzarası istiyorsanız numarası 1 ile 20 arası olanları tercih ediniz
On numara bı kamp hem yemeği hem konumu hem odaları olsun çok güzel . Tavsiye ederim fiyatlar makul

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Van Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Van Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Van Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Van Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Van Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Van Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Van Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Van Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Van Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Van Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Van Gevaş Kampı Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, Gevaş Dsi Kampı İletişim, Gevaş Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi, Gevaş Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Gevaş Dsi Kampı Eğitim ve Sosyal Tesisleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Van Gevaş Dsi Kampı Misafirhanesi Eğitim Tesisi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine 11 yorum

   • Ben 17. Bölge olarak arıyorum ama ulaşamıyorum kayıt açmak istiyorum nasıl kayıt açıcam acaba 1 haftadır arıyorum ama her seferinde meşgul diyor bi yardımcı olabilir misiniz

    Yanıtla
 1. Arkadaşlar, DSİ nin internet sitesini sürekli takip ediyorum ama kamp duyurusu göremedim. Ayrıca Antalya Alara Kampı, sadece DSİ çalışanlarının başvuru yapabileceğini söyledi. Ben MEB bünyesinde çalışıyorum. Bilgisi olan aydınlatabilir mi acaba? Teşekkürler!

  Yanıtla
 2. Arkadaşlar, DSİ nin internet sitesini sürekli takip ediyorum ama kamp duyurusu göremedim. Ayrıca Antalya Alara Kampı, sadece DSİ çalışanlarının başvuru yapabileceğini söyledi. Ben MEB bünyesinde çalışıyorum. Bilgisi olan aydınlatabilir mi acaba? Teşekkürler!

  Yanıtla

Yorum yapın