Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Elazığ Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Elazığ Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Elazığ ilinin il merkezinde bulunan modern bir mimaride hizmet sunan Elazığ Maliye Misafirhanesi konforlu ve güvenli bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Elazığ Maliye Misafirhanesi şehir merkezinde yer almakta olup, 4 kat üzerine tasarlanmış bir binada 3’ü süit oda olmaz üzere 27 oda ve 54 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Elazığ Maliye Misafirhanesi oda içerisinde ihtiyaç dahilinde klima, televizyon, buzdolabı, kesintisiz internet, banyo, lavabo, kesintisiz sıcak suyu ile modern bir konforda modern bir yapıda sunulmasına olanak sağlamaktadır.

Elazığ Maliye Misafirhanesi otel konforunda sunduğu mükemmel hizmet ile kendisine hayranlık uyandırmakta olup, aynı zamanda misafirhane fiyatları ilede bütçe dostu olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Elazığ Maliye Misafirhanesi hakkında, Elazığ Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Elazığ Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Elazığ Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0424 502 32 32 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Elazığ Maliye Misafirhanesi Adresi

Elazığ Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Elazığ Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Çaydaçıra Mahallesi, Emsal Sk. No:6 ELAZIĞ (Akgün Avm Karşısı)  adresinde yer almaktadır.

Elazığ Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriElazığ Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Elazığ Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Elazığ Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Görev için gidip bir gece konakladık.Odalar çok temiz ve ferahdı.Zaten yeni tertemiz bir bina.Şuan için tek eksiği kahvaltı yok.Ama en kısa sürede açılacakmış.Avm ve lokantalara yürüme mesafesinde.Ben memnun kaldım.
Çok güzel ve kaliteli bir konaklama oldu, resepsiyonda bulunan personel çok yardımseverdi. Eşyalar temiz ve yeni. Gönül rahatlığıyla konaklayabileceğiniz 5 yıldızlı otel konforunda bir yer
Günlerce uygun otel arayıp ortada kaldığımızı düşündüğümüz sırada karşımıza çıktı. 5 yıldızlı otel gibi. Çok beğendim. Odalar klimalı tertemiz. Yeni bir bina.Bahçesi çok güzeldi. 4 gün kaldık, bahçedeki çardaklardan çokça istifade ettik.
Misafirhane tertemiz, personel güler yüzlü ve profesyonel. Kamu gorevlisi olarak bulunduğum en iyi Misafirhane burası. Gerçekten 10 numara 5 yıldız.
10 numara 20 yıldız misafirhane gerek temizliği gerekse çalışanların ilgi alakası lokasyonuyla harika tüm çalışanlarına teşekkür ederim

Elazığ Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Elazığ Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Elazığ Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Elazığ Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Elazığ Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın