Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Elazığ Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Elazığ Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Elazığ Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Elazığ Maliye Misafirhanesi hakkında, Elazığ Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Elazığ Diyarbakır yolunun 35. kilometresi üzerinde yer alan tam bir doğa harikası olan Elazığ Maliye Misafirhanesi, Yada Elazığ Maliye Eğitim ve Dinlenme Tesisleri tam anlamıyla huzur dolu bir tatil yapmanıza olanak sağlayan yerlerden olmaktadır. Toplamda 20 konut ve 80 yatak kapasitesi bulunan tesiste çocuk oyun parkı, eğlence alanları ile güzelce bir imkan sağlanmaktadır.

Her anlamıyla profesyonel hizmet anladığı ile aynı zamanda kıyı plajının temizliği , peyzaj ve çevre düzenlemesi ve sportif aktivitelere uygun yapısı ile hem eğlenecek hemde bütçe dostu bir misafirhane deneyimi elde edeceksiniz.

Elazığ Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Elazığ Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0424 218 53 79 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Elazığ Maliye Misafirhanesi Adresi

Elazığ Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Elazığ Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Güney Köyü, Diyarbakır Karayoluna 35.km Hazar Gölü Kıyısı Sivrice – Elazığ  adresinde yer almaktadır.

Elazığ Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriElazığ Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Elazığ Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Elazığ Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Elazığ Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Kamuya ait hazar gölü kıyısında eğitim ve dinlenme mekanı
göl kenarında sakin bir yer ..
fiyat uygun buzdolabı tv duş var bu yeterli olur

Elazığ Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Elazığ Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Elazığ Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Elazığ Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir