Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Erzurum Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Erzurum Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Erzurum Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Erzurum Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Erzurum ilinin Palandöken ilçesinde faaliyet gösteren ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 12. Bölge Müdürlüğü içerisinde faaliyet gösteren Karayolları Palandöken Misafirhanesi diğer adıyla Erzurum Karayolları Misafirhanesi mükemmel bir misafirhane deneyimi yaşamanız için hazırlanmış konaklama türüdür.

5 yıldızlı otellere taş çıkaran cinsten odaları, imkanları, sosyal tesisleri ile akıllarda unutamayacağınız bir deneyim sunmaktadır.

Palandökenin muhteşem zenginliklerinin yaşayabileceğiniz bir imkanda olan aynı zamanda uygun fiyatlı odaları ilede bütçe dostu olan bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Erzurum Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Erzurum Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Erzurum Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0442 232 04 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Erzurum Karayolları Misafirhanesi Adresi

Erzurum Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Erzurum Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yunus Emre Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:53 Palandöken – Erzurum adresinde yer almaktadır.

Erzurum Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Erzurum Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Erzurum Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Tek kelimeyle müthiş bir yer. tertemiz yemekler harika sessiz. Çevresindeki bahçe ise daha da muazzam
Misafirhanede 3 gece konaklama şansı buldum. Öncelikle bana sanki evimdeymişim gibi hissettiren 12. Bölge Müdürlüğü’nün misafirperver personeline canı gönülden teşekkür ederim. İşlerini büyük bir gayret ve güler yüzle yapıyorlar. Hepsi çok yardımsever. Tesis hakkında ise söylenecek söz yok. Tek kelimeyle harika. 5 yıldızlı otel konforunda, kaliteli, düzenli, temiz ve uygun fiyatlı. Kahvaltı, yemek, içecek vs fiyatları da gayet makul. Diğer kamu kurumlarının KGM’nin sosyal tesislerini örnek alması gerekli.
Misafirhanesi gayet temiz ve düzenli. Aile odasında 2 çocukla gayet rahat ettik. Konumu harika, her yere yakın. Çocuklar için oyun alanı mevcut. Personel gayet ilgili (özellikle Serhat Bey) . Tek eksiği yatak ücreti içinde kahvaltı olmayışı. Ekstra ücret karşılığında kahvaltı hizmeti mevcut.
Misafirhanesi temiz ve güvenli.2.kez ailecek kalıyoruz ve çok memnun kaldık.
Burası gerçekten çok güzel. Burada cami, lojman, misafirhane,çay bahçesi, lokal, çocuk parkı mevcut

Erzurum Karayolları Misafirhanesi

Erzurum Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Erzurum Misafirhaneleri, Palandöken Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Erzurum Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir