Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * İşletme

Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Muğla ilinin tatil ilçesi olan Fethiye ilçesinde bulunan ve Halk arasında Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi olarak biline  Fethiye Orman İşletme Misafirhanesi 5 yıldızlı otel konseptinde sunulan Orman Misafirhanesi kendisine hayran bırakan bir işletme olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fethiye Orman İşletme Misafirhanesi şehrin göbeğinde yer alan bir işletme olmakla birlikte içerisinde dinlenme salonu, yemekhane, kafeterya, kamelya, bahçe gibi alanları sayesinde dinlenmenize olanak sağlamaktadır.

Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi sunduğu konsept ele aldığında girişinden bütün alanlarına kadar her taraf özenle dekore edilmiş, sadece rahatlık ve göz uyumu dikkate alınarak hazırlanmış bir kurum olmaktadır. Sabahları sunulan açık büfe kahvaltısının yanında, öğle ve akşam yemeklerinin lezzetleri ilede adından söz ettirmektedir.

Fethiye Orman Misafirhanesi ailenizle birlikte dillere desten bir tatil yapmanıza olanak sağlarken aynı zamanda güzel yapısı ve uygun fiyatı sayesinde bütçe dostu bir hal almaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Fethiye Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Fethiye Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Fethiye Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0252 612 51 74 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Tuzla Mahallesi, İnönü Bulvarı No:1 Fethiye – Muğla adresinde yer almaktadır.

Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Tesiste 2 gece konakladık. Öyle güzel ki anlatmakla bitiremem. Herşey yeni, temiz ve özenle dizayn edilmiş. 5 yıldızlı otel tadında. Kahvaltısı ve akşam yemeği gayet yeterli ve çeşitli. Fazlasıyla memnun kaldık.
Misafirhanesi 4 yıldızlı otel tadında. Kamu görevlilerine 100tl gecelik ücreti. Kahvaltı ve akşam yemekleri ücretli 20tl. Akşam yemekleri çok başarılı.
Misafir olarak 5 gün konakladık. Çok rahat ve keyifli geçti. odalarda yeterli yatak vardı. Çok konforluydu. Yeterli dolaplar. mini buzdulabı var. Banyo d büyük herşey yepyeni. Çok çok temiz. Hijyeni önemseyen bir kurum. Çalışanlar ilgili ve istekler anında gerçekleşiyor. Emeği geçenlere çok çok teşekkür ediyorum. Böyle bir kurumda konaklama yapabildiğimiz için vesile olanlara ve yönetime teşekkür ediyorum. Tebrik ediyorum böyle bir misafirhaneyi açtıkları için.
5 yıldızlı otel standartlarında odalar ve yeni bina. Özel işletme çalışanları gibi kibar, nazik ve güleryüzlü personel. Hijyene önem veriliyor. Kamu kurumunun böyle tesisinin olması çok güzel.
1 hafta konakladık. Baya memnun kaldık. Pırıl pırıl bir mekan. Odalar geniş, temiz ve balkonlu. Dolap bol, buzdolabı ve kliması çok iyi çalışıyor. Personel güleryüzlü ve hoşsohbet. Şef İlker Bey ve Hatice hanıma da ayrıca teşekkürler. Bebeğimiz ile ilgili ufak taleplerimizde bizi kırmadılar. Umarım kalite ve hizmet aynı şekilde devam eder yıllarca. 🍀

Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri
Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Fethiye Misafirhaneleri, Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Fethiye Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Fethiye Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Fethiye Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * İşletme” üzerine bir yorum

 1. Hafta sonu hayırlı bir ziyaret için Fethiye ye uğradık misafirhanede bir gece kaldık odalar çok temiz personel Güler yüzlü idi ve çok memnun kaldık çok teşekkür ediyorum. Hasan Poyraz

  Yanıtla

Yorum yapın