Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Samsun Merkez İlkadım Dsi Misafirhanesi
Samsun Merkez İlkadım Dsi Misafirhanesi
post

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Dsi Misafirhanesi yani Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesi ailenizle birlikte güzel bir misafirhane deneyimi sunmaktadır. Yeniden yapılmış binası, birbirinden güzel odaları ve birbirinden eşsiz durumu ile mükemmel bir misafirhane deneyimi sunmaktadır. Yemyeşil bir alanda yeşillikler içerisinde ve denizin mükemmel kokusunu hissedeceğiniz bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Merkezi konumda yer alması ve heryere ulaşılabilir olması sebebiyle çok sık tercih edilen Samsun Merkez Dsi Misafirhanesi rezervasyon yaptırarak gitmek boş oda bulamama gibi sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır. Aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Samsun İlkadım Gezilecek Yerler;

  • İlkadım Anıtı
  • Atatürk Parkı
  • Gazi Müzesi
  • Ulu Camii
  • İtalyan Katolik Kilisesi
  • İsa Baba Camisi

İlkadım Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Misafirhanesi Samsun Merkez İlkadım Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınız için, oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak ve bilgi almak için iletişim numarası 0 362 230 79 00 numarasını arayarak 2392 dahilisine bağlanarak ulaşabilirsiniz.

İlkadım Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Misafirhanesi Samsun Merkez İlkadım Dsi Misafirhanesi konaklamak ve Sosyal tesislerin adresini Bahçelievler Mahallesi İstiklal Caddesi No:138 İlkadım/Samsun adresinden ulaşabilirsiniz.

Ortalama Samsun Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

İlkadım Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Samsun Merkez İlkadım Dsi MisafirhanesiSamsun Merkez İlkadım Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Samsun Merkez Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Samsun Merkez Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Calisanlar ilgili,içten ve misafirperver güzel insanlar
Şehrin en merkezi konumlarından birinde yer alan dsi 7.bolge Müdürlüğüne ait misafirhane konaklamak için çok ideal bir tesis. Yenilenme sürecinden geçmis olan misafirhanede mobilya tefrişatı, banyo ve odalar oldukça yeni ve bakımlı. Restoran kısmı güzel bir cafe gorunumunde, personel son derece ilgili ve kibar. Uygun fiyatlarla lezzetli yemekler yemek ve sabah 7:30 dan itibaren kahvaltı yapmak mümkün. Şehrin tam merkezinde olsa da yemyeşil bir kampüs içerisinde sakin ve konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.
Samsun’un şu anda aklıma gelen en eski ve en değerli sağlam kalan mekânı!. 👏🌹🍒
Navigasyon tam yerine götürüyor. Sessiz sakin huzurlu bir yer. Personeli gayet ilgili. Odaları gerçekten tertemiz. Yatakları ve yastıkları rahat. Havlular poşet içinde. Hijyene önem verdiklerini gösteriyor. Tavsiye ederim.
navigasyonla çok rahat bulabilirsiniz. merkezi bir konuma sahip, her şeyden öte bu kadar merkezi yerde yeşillikler arasında olması da harika. kendine özel bir analı var şehir merkezinde sessizliğe sahipsiniz. tipik bir DSİ misafirhanesi çok fiyat performans olarak güzel. konum, hizmet, fiyat güzeldi. yer bulabilmek biraz zor oluyor erken rezervasyon tavsiye ederim.
Tesisin konumu çok iyi. Girişte güvenlik var. Otopark sıkıntısı yok. Yeşillikler içinde ve sessiz. Odalar temiz. Personel ilgili. Memnun ayrıldım.
Güzel ve hijyenik bir yer.Pidesi cok güzeldı.Odalar genıs ve ferahtı.Yeşiller ıcinde adeta bir cennet.☺
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir