Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Samsun Merkez İlkadım Dsi Misafirhanesi

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Dsi Misafirhanesi yani Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesi ailenizle birlikte güzel bir misafirhane deneyimi sunmaktadır. Yeniden yapılmış binası, birbirinden güzel odaları ve birbirinden eşsiz durumu ile mükemmel bir misafirhane deneyimi sunmaktadır. Samsun Dsi Misafirhanesi Yemyeşil bir alanda yeşillikler içerisinde ve denizin mükemmel kokusunu hissedeceğiniz bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Merkezi konumda yer alması ve heryere ulaşılabilir olması sebebiyle çok sık tercih edilen Samsun Merkez Dsi Misafirhanesi rezervasyon yaptırarak gitmek boş oda bulamama gibi sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır. Aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Misafirhane, ayrıca konuklarına kahvaltı servisi de sunmaktadır. Kahvaltı, misafirhanenin restoranında hazırlanır ve taze ve lezzetli malzemeler kullanılarak hazırlanır. Konuklar, kahvaltılarını restoranın terasında veya iç mekanında yiyebilirler.

Sonuç olarak, Samsun Dsi Misafirhanesi, Samsun’da konaklama arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Konforlu odaları, lezzetli kahvaltısı ve merkezi konumuyla, konukların Samsun’u keşfetmeleri için ideal bir üs sağlar. Misafirhane personelinin yardımseverliği ve uygun fiyatları, konukların memnuniyetini sağlamak için önemli faktörlerdir. Samsun Dsi Misafirhanesi’ni kesinlikle tavsiye ederiz!

Samsun İlkadım Gezilecek Yerler;

 • İlkadım Anıtı
 • Atatürk Parkı
 • Gazi Müzesi
 • Ulu Camii
 • İtalyan Katolik Kilisesi
 • İsa Baba Camisi

Samsun Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Misafirhanesi Samsun Merkez İlkadım Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınız için, oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak ve bilgi almak için iletişim numarası 0 362 230 79 00 numarasını arayarak 2392 dahilisine bağlanarak ulaşabilirsiniz.

İlkadım Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Misafirhanesi Samsun Merkez İlkadım Dsi Misafirhanesi konaklamak ve Sosyal tesislerin adresini Bahçelievler Mahallesi İstiklal Caddesi No:138 İlkadım/Samsun adresinden ulaşabilirsiniz.

Ortalama Samsun Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

İlkadım Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Samsun Merkez İlkadım Dsi MisafirhanesiSamsun Merkez İlkadım Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Samsun Merkez Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Calisanlar ilgili,içten ve misafirperver güzel insanlar
Şehrin en merkezi konumlarından birinde yer alan dsi 7.bolge Müdürlüğüne ait misafirhane konaklamak için çok ideal bir tesis. Yenilenme sürecinden geçmis olan misafirhanede mobilya tefrişatı, banyo ve odalar oldukça yeni ve bakımlı. Restoran kısmı güzel bir cafe gorunumunde, personel son derece ilgili ve kibar. Uygun fiyatlarla lezzetli yemekler yemek ve sabah 7:30 dan itibaren kahvaltı yapmak mümkün. Şehrin tam merkezinde olsa da yemyeşil bir kampüs içerisinde sakin ve konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.
Samsun’un şu anda aklıma gelen en eski ve en değerli sağlam kalan mekânı!. 👏🌹🍒
Navigasyon tam yerine götürüyor. Sessiz sakin huzurlu bir yer. Personeli gayet ilgili. Odaları gerçekten tertemiz. Yatakları ve yastıkları rahat. Havlular poşet içinde. Hijyene önem verdiklerini gösteriyor. Tavsiye ederim.
navigasyonla çok rahat bulabilirsiniz. merkezi bir konuma sahip, her şeyden öte bu kadar merkezi yerde yeşillikler arasında olması da harika. kendine özel bir analı var şehir merkezinde sessizliğe sahipsiniz. tipik bir DSİ misafirhanesi çok fiyat performans olarak güzel. konum, hizmet, fiyat güzeldi. yer bulabilmek biraz zor oluyor erken rezervasyon tavsiye ederim.
Tesisin konumu çok iyi. Girişte güvenlik var. Otopark sıkıntısı yok. Yeşillikler içinde ve sessiz. Odalar temiz. Personel ilgili. Memnun ayrıldım.
Güzel ve hijyenik bir yer.Pidesi cok güzeldı.Odalar genıs ve ferahtı.Yeşiller ıcinde adeta bir cennet.☺

Samsun Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Samsun İlkadım Merkez Dsi Misafirhanesi Samsun İlkadım Merkez Dsi Misafirhanesi

Samsun İlkadım Merkez Dsi Misafirhanesi Samsun İlkadım Merkez Dsi Misafirhanesi Samsun İlkadım Merkez Dsi Misafirhanesi Samsun İlkadım Merkez Dsi Misafirhanesi Samsun İlkadım Merkez Dsi Misafirhanesi Samsun İlkadım Merkez Dsi Misafirhanesi Samsun Merkez İlkadım Dsi Misafirhanesi

Samsun Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, Samsun Dsi Misafirhanesi İletişim, Samsun Dsi Sosyal Tesisleri Adresi, İlkadım Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Samsun Merkez Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın