Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Isparta Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürlüğü Isparta Dsi Misafirhanesi hem uygun yollu bir konaklama ihtiyacı hemde 5 yıldızlı otel konforunda sunduğu odaları ile kamu güvencesinde bir konaklama fırsatı sunmaktadır.

Isparta Dsi misafirhanesi yepyeni binası, odaları ve yemekhanesi ile mükemmel bir şekilde hizmet vermektedir. Odaları içerisinde mini bar, televizyon, şifoniyer, lavabosu ve banyosu bulunmakla birlikte, güler yüzlü ve anlayışlı personel kadrosu ile ailenizle birlikte güzel bir tatil yapmanın fırsatını sunmaktadır.

Eşiniz ile çocuklarınız ile kalabileceğiniz genişlikte ve güzellikte odalara sahip olan bu misafirhanede kamu güvencesinin profesyonelliği her alanında hissedilmektedir.

Isparta Şehrinde Gezilecek Yerler;

 • Eğirdir Gölü
 • Yazılı Kanyon Milli Parkı
 • Hızırbey Camii
 • Kuyuccak Köyü
 • Zindan Mağarası

Isparta Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürlüğü Isparta Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0246 232 64 00 telefon numarasında ulaşabilirsiniz.

Isparta Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürlüğü Isparta Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak İstiklal Mahallesi, Hacı İbrahim Parlar Caddesi No:113 Merkez/ Isparta adresinde yer almaktadır. 

Ortalama Isparta Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Isparta Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriIsparta Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Isparta Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Isparta Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

cok guzel kendine gore elit teknolijisi kartli kapilar ve iyi egitimli personel iceri isitmasida televizyonuda yerinde guzel en basta cok temiz yer dusundan zemin ve yataga kadar bir kaliteyi hissedeceksiniz
Odalarda dis forcasi kulak cubugu sampuan falan mevcut. tertemiz odalar. Tuvaletler cok temiz
10 numara 5 yıldız, yatak yorgan tertemiz, banyoda traş bıçağına dek herşey var, odalar geniş ferah, bahçe manzaralı, tek eksisi kahvaltı için önceden bildirmeniz gerekiyor, rahatça kalınabilecek bir misafirhane…
Gerçekten çok güzel bir tesis. Otel kalitesinde. Çalışanların ilgi ve alakası iyi. Odalar temiz ve ihtiyaca yönelik ürünler odada hazır. Biz çok beğendik ve memnun kaldık. Teşekkürler.
5 yıldızlı otel konseptinde gerçekten mükemmel bir tesis. Herşeyiyle tavsiye ederim.
Isparta kalınabilecek ve sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayacak Ender yerlerden biridir

Isparta Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Isparta Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Isparta Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, ısparta Dsi Misafirhanesi İletişim, Isparta Dsi Sosyal Tesisleri Adresi, Isparta Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Isparta Merkez Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın