Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Isparta İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Isparta’da yer alan Isparta İl Özel İdaresi Misafirhanesi toplamda 18 oda 46 yatak kapasitesine sahip bir misafirhane olmaktadır.

İlgi ve alakanın en yüksek olduğu misafirhanelerden biri olan Isparta İl Özel İdaresi Misafirhanesi oldukça deneyimli misafirhanelerden biri olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Isparta İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Isparta il özel idaresi Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Isparta İl Özel İdaresi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Isparta İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Isparta İl Özel İdaresi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0246 211 65 76 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Isparta İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Isparta İl Özel İdaresi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sanayi Mahallesi, 104. Cadde No:59 Eğirdir Yolu Üzeri Merkez – Isparta adresinde yer almaktadır.

Isparta İl Özel İdaresi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Isparta İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konumu Nerede

Isparta İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Antalya’ya giderken bir gece kalmak için burayı tercih ettik.tammm bir fiyat performans yeri kesinlikle.İl özel idaresi kampüsü tek kelimeyle şahaneydi.yemyeşil görüntüye uyanmak beni çok mutlu etti.şehir merkezinde olmasına ayrıca bayıldım.odamız temizdi ve iyi durumdaydı.tek camlı misafirhanelerde kalmış biri olarak söylüyorum ki kalite yüksek düzeydeydi.keşke kahvaltısı da olsaydı demeden geçemeyeceğim:)
il alaka çok iyi misafirhane müdiresi çok ilgili
2 gece kaldım, çok memnun bir şekilde ayrıldım, odalar yeterli ve güzeldi içeriside temizdi
bina eski olmasına rağmen iç dekoru ile temizliği ile çözülmüştü, boyası herşeyi yep yeniydi.

Isparta İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Isparta İl özel idaresi sosyal tesisleri Misafirhanesi Adresi, Isparta İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefonu, Isparta İl Özel İdaresi Misafirhanesi Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir