Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Isparta Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Isparta Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Isparta Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Isparta DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Isparta Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Isparta ilinin merkezinden 35km uzaklıkta bulunan Isparta Havalimanı küçüklüğü misafirperverliği ve deneyimli kadrosu ile güleryüzlü hizmet sunmaktadır.

Isparta Havaalanı Misafirhaneside havaalanı içerisinde yer alan hem oldukça güzel, hemde yeteri yatak kapasitesi ile eğitim, iş veya tatil seyahatlerinizde konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

Isparta Şehrinde Gezilecek Yerler

  • Eğirdir Gölü
  • Yazılı Kanyon Milli Parkı
  • Kuyucak Köyü
  • Hızırbey Camii

Isparta Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Isparta Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0246 559 20 08 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Isparta Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Isparta Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Isparta Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kılıç Köyü Yenice Mevkii Ankara IspartaYolu 1 Sok. No:1/17 Keçiborlu – ISPARTA adresinde yer almaktadır.

Isparta Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiIsparta Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Isparta Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Isparta Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Isparta Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Konumu güzel ısparta ve burdur a yakın olmasının yanısıra temiz ve bakımlı vir hava limanı
Isparta küçük şehir olduğu için havalimanı da öyle küçük şirin. Çalışanlar çok samimi iyiler.
Ben şahesn türkiyenin bir çok ilerine gitim ama bu hava limanın çalısanları kadar değerli misafir perver can sever değer bilen insan görmedim ben sadece doğuda misafir perverlik biliyordum ama yanılmışım meyerse insan olan her yerde insanmış bütün çalışanlarna teşerürler
Günde 1 uçuş olmasından dolayı sessiz ve sakin bir havalimanı. İşlemlerinizi hızlıca ve kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Çalışanlar hep güler yüzlü. Ulaşım için ise ben şehir merkezinden hareket eden otobüsü kullandım. Saat 13:00de iyaş otelin yanından hareket ediyor. 45 dakikalık bir yolculukla havalimanına gelebiliyorsunuz.

Isparta Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Isparta Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Isparta Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Isparta Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Isparta Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir