Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Muğla Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

5/5 - (4 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Muğla Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Muğla Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Muğla Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Muğla ilinin Merkezinde bulunan ve Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü 26. Şube Şefliğine bağlı bulunan Muğla Karayolları Misafirhanesi güzel bir konaklama imkanı sunmaktadır. Oldukça güzel odalarının yanında ilgi ve alakanın en üst düzeyde yer aldığı bir misafirhane olan Muğla Karayolları Misafirhanesi en çok bilinen özelliklerinden biride cebizin dostu olan bir konumda olmaktadır.

Muğla Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler daha önceden rezervasyon yaptırmaları gittiklerinde  bir problem yaşamamaları için önem arz etmektedir.

Muğla Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Muğla Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Muğla Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0252 214 71 36 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Muğla Karayolları Misafirhanesi Adresi

Muğla Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Muğla Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Emirbeyazıt Mahallesi, Ova Yolu No:1 Merkez  – Muğla adresinde yer almaktadır.

Muğla Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Muğla Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Çok iyi ya hem personelleri hem konumu oldukça memnun kaldım
2 gece konakladım her anlamıyla güzeldi.
rezervasyon yaptırarak konakladım. Verdikleri oda çok iyiydi her anlamıyla memnun kaldım.

Muğla Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Muğla Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Muğla Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir