Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * işletme

istanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

İstanbul ilinin Beykoz ilçesinde ve Kanlıca Semtinde yer alan İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi diğer adıyla Kanlıca Orman İşletme Misafirhanesi olarakta bilinmektedir.

Beykoz Orman İşletme Misafirhanesi oldukça güzel bir konumda yer almakla birlikte toplamda 7 konaklama odası ile hizmet vermektedir. İstanbul’un simgesi 2 köprüyüde gören bir konumda yer alması sebebiyle güzel ve akıllarda unutulmayacak bir doğa güzelliği sunmaktadır.

Kanlıca Orman İşletme Misafirhanesi kamu personellerinin yoğunlukla tercih ettiği işletmelerden biri olmaktadır. Nezih ve modern yapısı sayesinde hem uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti hemde güvenilir bir konaklama hizmeti sunmaktadır. İstanbul tatil planınızda veya iş seyahatinizde tercih edebileceğiniz güzel doğa ile iç içe bir konaklama türü olmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Beykoz Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, İstanbul Beykoz Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi

İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için İstanbul Beykoz Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0216 413 40 13 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Kanlıca Mah. Tekke Mevkii Mihrabat Cad. No:66 PK.34810 Beykoz /İSTANBUL adresinde yer almaktadır.

İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Misafirhanede kaldık. Müthiş güzel bir manzarası var. Ulaşımı özel araç ile kolay. Her iki köprüyü de görüyorsunuz. Yeşillikler içinde bir yer. Ama köprünün yakını olması nedeni ile sürekli araç sesi var. Ama insani rahatsız etmiyor.
Manzara ve misafirhane çok güzel
Manzara güzel tesis iyi açık hava düğünü için ideal bir yer bence

İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

istanbul beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri istanbul beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri istanbul beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri
istanbul beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri istanbul beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri istanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Beykoz Misafirhaneleri, İstanbul Beykoz Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, İstanbul Beykoz Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Kanlıca Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın