Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ankara ilinin Altındağ merkez ilçesinde bulunan ve Hacettepe Üniversitesi bünyesinde konaklama hizmeti veren Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınız için 2 farklı lokasyonda hizmet vermektedir.

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi iki farklı lokasyonda hizmet vermektedir olup, ikiside birbirinin yanında yer almaktadır. Konukevi misafirhanesine tek kişilik çift kişilik ve üç kişilik oda seçenekleri ile konaklama sunarken aynı zamanda odalar, elbise dolabı, çalışma masası, buzdolabı, banyo, tuvalet, kesintisiz interneti ile ihtiyaç dahilinde seçenekler sunmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi hasta ve hasta yakınlarınında tercih sebebi olan misafirhanede uygun fiyatlı konaklama hizmeti sunduğundan kaynaklı kendisine hayran bırakmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi çevresinde bir çok işletme yer almakta olup, hem kamu işletmeleri hemde özel işletmelet yer almaktadır. Hastane, sağlık ocağı, restoran, kafeterya, büfe, park, avm gibi bir çok işletme yer almaktadır.

Hacettepe Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Hacettepe Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu :

Konukevi 1: 0312 305 15 78 / 0312 305 16 79
Konukevi 2:   0312 305 21 77

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Adresi :

Konukevi 1: Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye Yerleşkesi / ANKARA / TÜRKİYE
Konukevi 2: Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye Yerleşkesi / ANKARA / TÜRKİYE

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Konukevi 1:

Konukevi 2:

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Konukevi 1:

İdare ve görevli büyüklerimiz çok ilgili ve her türlü yardım ediyorlar, ilgileniyorlar. Odalar da barınmanız için yeterli düzeyde. Haftada 1 gün temizlik gününüz. Çamaşırhane ve mutfak ortak kullanım alanı. Giriş çıkış saati kısıtlaması da yok.
Özellikle hastanede işi olan şehir dışından gelenler için çok ama çok güzel düşünülmüş. Odalar temiz ferah sıcak
Hacettepe üniversitesi konuk evi yıllardır gerek öğrencilerin gerek öğretmenlerin ve üst düzey yöneticilerin Ankara’ya geldiklerinde ve kalmaları gerektiğinde onlara çok güzel hizmet veren bir kuruluş olduğunu düşünüyorum. Daha ilerki zamanlarda da bu güzel ve kaliteli hizmetinin devam edeceğini düşünüyorum. Orada çalışan bütün personelin özverili çalıştığını ve başarılarının devamını dilerim.
Ihtiyaç cevap veriyor , misafirler için alternatif.konaklama yeri

Konukevi 2:

Hacettepe üniversitesi konukevi güler yüzlü personeli üstün hizmet
Hasta yakınları için bulunmaz bir nimet gayet hijyenik temiz odaları tek sorun tv kanallarının az olması
Hacettepe Hastanesi içinde bulunan ihtiyaçlara uygun bi konukevi olarak düşünün.
Allah razı olsun. Dört dörtlük insanlar var burada. Emeklerine sağlık.

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın