Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İstanbul Haydarpaşa Tcdd Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Haydarpaşa Tcdd Misafirhanesi Adresi telefonu ve Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü İstanbul Haydarpaşa TCDD Misafirhanesi kamu güvencesinde güzel bir konaklama imkanı sunmaktadır. Birbirinden güzel odalarının yanında yenilenmiş odaları ve binası ile mükemmel bir konfor sizleri beklemektedir.

İstanbul Kadıköy’de yer alan Haydarpaşa TCDD Misafirhanesi bir kaç adımlık mesafede heme iskeleye yakın bir alanda olmanıza olanak sağlamaktadır. Sabahları vapur ve martı seslerinin ahengiyle güne dinç bir şekilde uyanmanıza olanak sağlarken aynı zamanda oda içerisinde yer alan banyo, lavabo, televizyon, buzdolabı ile ihtiyaçlarınıza karşılık çözüm sunmaktadır.

Haydarpaşa TCDD Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü İstanbul Haydarpaşa TCDD Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0216 336 26 85 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Haydarpaşa TCDD Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü İstanbul Haydarpaşa TCDD Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Rasimpaşa Mahallesi Haydarpaşa Garı No:9 Kadıköy – İstanbul adresinde yer almaktadır.

Haydarpaşa Tcdd Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

İstanbul Haydarpaşa TCDD Misafirhane Ücretleri Fiyatları 2024
Konaklama TürüKonaklama TipiStandart OdaSuit Oda
Görevli gelen, TCDD ve Diğer Kamu personeliTek Kişi Konaklama (Kişi Başı)660 TL700 TL
İki kişi bir arada Konaklama (kişi başına)640 TL680 TL
Kamu Personeli KonaklamaTek Kişi Konaklama (Kişi Başı)700 TL800 TL
İki kişi bir arada Konaklama (kişi başına)650 TL740 TL
Sivil Konaklama (Kamu Personeli Olmayan)Tek Kişi Konaklama (Kişi Başı)1200 TL1400 TL
İki kişi bir arada Konaklama (kişi başına)1100 TL1300 TL
Görevli gelen
Sayıştay Denetçisi
ve Müfettişler,
Görev belgesi
ibraz edilmesi gerekli..
Tek Kişi Konaklama (Kişi Başı)965 TL965 TL

Haydarpaşa Tcdd Misafirhanesi Konumu Nerede

Haydarpaşa Tcdd Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Bir devlet kurumuna yakışacak düzen, temizlik, titizlik ve güven ortamı var. 3 yıldır aralıklarla konakladım, her defasında da memnun ayrıldım. Yönetime ve çalışanlarına teşekkür ederim.
Tüm personel güler yüzlü, her konuda size yardımcı oluyor. Odalar pırıl pırıl, fiyatlar uygun. Çalışanlar 24 saat size her konuda yardımcı oluyor. Iyi ki gelmişiz.
Odaları bakım yapılmış halde ve gerçekten çok nezih. Temiz. Konum itibariyle mükemmel bir destinasyonu var 2 dk yürüme mesafesinde Kadıköy metrosu ve rıhtımı var istediğiniz yere gidebiliyorsunuz. İçinizde hiç şüphe olmadan konaklayabilirsiniz.
Kesinlikle cok temiz guvenle kalinabilecek bir yer tum personele tesekkurlerimi sunuyorum.
İş seyahati olarak ailecek gittiğimiz İstanbul’da konakladım. Güvenli , Temiz , sessiz ve yenilenmiş bir yer. Klima ve mini buzdolap var. Odaların bazısı denizi görebiliyor. Çalışanlar ilgili. Kadıköy vapur iskele ve otobüs ve metro duraklarına çok yakın olmasından dolayı İstanbul’u çok rahat gezebiliyorsunuz. Çok teşekkür ederim.
Çok merkezi. Kadıköy’de. Karşıya geçmek çok rahat hemen yakınında iskeleden vapura binebiliyorsunuz. Otobüs ve dolmuş son durakları çok yakın. Personel ilgili ve yardımsever. Tesis yeni restore edilmiş ve temiz. Tavsiye olunur.

Haydarpaşa Tcdd Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Haydarpaşa Tcdd Misafirhanesi Adresi telefonu ve Fiyatları

Haydarpaşa Devlet Demiryolları Misafirhanesi, Haydarpaşa Tcdd Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Haydarpaşa Tcdd Misafirhanesi Telefonu, Haydarpaşa Tcdd Misafirhanesi Adresi 

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın