Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Kayseri Karayolları Misafirhanesi

Kayseri ili Merkez ilçelerinden biri olan Kocasinan İlçesinde faaliyet gösteren Karayolları Genel Müdürlüğü 6. Bölge Müdürlüğüne bağlı Kayseri Karayolları Misafirhanesi kamu personellerinini ve vatandaşların uygun fiyatlı konaklama yapabileceği bir misafirhane olmaktadır.

Kamu misafirhaneleri oldukça uygun fiyatları sebebiyle herkes tarafından tercih edilmektedir. Uygun fiyatının yanında kamu güvencesinin yanında yer alması sebebiyle tercih edilmektedir. Kamu güvencesi ve hem konaklamada, hem yemeklerinde hemde sosyal tesislerinde uygun konaklamaları ile tercih edilmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Kayseri Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Kayseri Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Kayseri Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Kayseri Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0352 240 45 45  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Adresi

Kayseri Karayolları MisafirhanesiKayseri Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Kayseri Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Alsancak Mahallesi, 6201. Sokak No:4 Kocasinan – Kayseri adresinde yer almaktadır.

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Kamu çalışanı iseniz otellere fazladan para vermenize gerek yok. Gerçekten otel konforunda ve uygun fiyata konaklamak mümkün. Odalar tertemiz. Eşyalar yeni. Hijyen olarak çok iyi. Lokasyonu da şehir merkezinde değil tabiki biraz dışarıda. Böyle olması gayet iyi çünkü ses yok rahat rahat dinlenebilirsiniz. Kayseri’ye giderken başka yere gerek yok ilk sıraya yazabilirsiniz.
Çok güzel, nezih, sessiz, sakin yemeklerde çok güzel ilgililere teşekkür ederiz
Odalar temiz ve düzenli. Yemekleri lezzetliydi. Personel güleryüzlü, fiyat makûl. Tek sorun yer bulmakta. Yer de bulduysanız daha ne istenirki…
Yemekleri oldukça lezzetli mekan olarak temiz. Otopark alanı geniş. Yeşillikler içinde bakımlı nezih bir yer
Sadece restoranı kullandım ama herşey çok temiz ve kaliteliydi. Çevre düzenlemesi çok güzeldi. Tekrar gideceğim.
Fiyat performans olarak şuana kadar kaldığım en iyi kamu misafirhanelerinden bir tanesi diyebilirim. Zaten karayolları misafirhanelerinin geneli güzel. Odaya 82.5TL verdim muhtemelen kişi başı 55TL kamu personeli için ama kahvaltı içinde dahil değil. Akşam yemeği ve kahvaltı var ama yediğinizin parasını ayrıca veriyorsunuz ama merak etmeyin fiyatlar çok makul. Çorba, saç kavurma, kola olan akşam yemeği ile kahvaltıya toplam 53TL ödedim kahvaltı tabağı iyi yumurta, domates, salatalık ve peynir, zeytin var gayet doyurucu. Odalar çok temiz ve güzel yataklar çok rahat, banyo ve duş güzel tesisin ayrıca çok güzel bir bahçesi var dışarıda oturabilirsiniz. Personel güler yüzlü ve ilgili, konumu iyi çarşıya yakın ama sakin bir yerde. Kayseriye yolu düşenler için ilk tercihiniz olmasını tavsiye ederim.
İlgili personel tebrik ediyorum. Çok rahat yabancılık çekmedim. Teşekkürler
Gayet temiz ve düzgün bir yer. Otel konforunda ve fiyatlar çok uygun. İki kişilik oda fiyatı 180 tl. Akşam yemekleri çok lezzetliydi. Üç çorba, 3 adana 3 çay bir su aldık 145 tl ödedik. Kahvaltı ücreti 18 tl. Odalar temizdi buzdolabı, televizyon, klima var. Çalışanlar gayet güzel yüzlü. Tavsiyemdir👌

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kayseri Karayolları Misafirhanesi

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Kayseri Misafirhaneleri, Kayseri Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Kayseri Misafirhane Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın