Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi
Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi
4.6/5 - (7 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Köyceğiz Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Köyceğiz Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Muğla ilinin Köyceğiz ilçesinde faaliyet göstere Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü, Karayolları 26. Şube Müdürlüğüne bağlı Köyceğiz Bakımevi içerisinde yer alan Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi ilgili personelleri ve her bakımdan ilgi alakanın en üst düzeyde yer aldığı misafirhanelerden biri olmaktadır.

Kamu güvencesinde olan ve her bakımdan hem odaları, hem yatakları, he bahçesi, hem konumu ile en ilgi çekici misafirhanelerden olmaktadır.

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Köyceğiz Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0252 262 47 25 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Adresi

Köyceğiz Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Köyceğiz Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yeni Mahalle, Muğla-Fethiye Yolu Üzeri No:746 Köyceğiz – Muğla adresinde yer almaktadır.

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

1 hafta kaldık çok çok memnun kaldık gerçekten çok temiz ve rahat 2 odası var her odada banyo ve tuvalet var. Bunun dışında ortak kullanim alanlarida bulunuyor. Ortak mutfak var rahatça yemeğinizi yapabiliyorsunuz. Bahcesi çok güzel, çalışanlar çok kibar ve anlayışlı yardımcı oluyorlar çok teşekkür ederiz.
Oldukça güzeldi, çocuklarım çok eğlendiler bahçede
Odaları yeterli her imkan var.

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Köyceğiz Misafirhaneleri, Köyceğiz Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Köyceğiz Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir