Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İzmir Teiaş Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

İzmir Teiaş Misafirhanesi Fİyatları

İzmir ilinin Bornova ilçesinde bulunan İzmir Teiaş 3. Bölge Müdürlüğüne baplı olarak hizmet sunan İzmir Teiaş Misafirhanesi uygun fiyatı ve profesyonel hizmet anlayışıyla hizmet sunan bir işletme olmaktadır.

İzmir Teiaş Misafirhanesi konaklama hizmeti ve aynı zamanda restoran hizmeti sunmaktadır. Uygun fiyatlı kahvaltısı öğlen ve akşam yemekleri ile kendisine hayranlık uyandırmaktadır.

İzmir Teiaş Misafirhanesi oda olanaklar olarak oldukça memnun etmektedir. Oda içerisine klima, buzdolabı, elbise dolabı, televizyon, banyo lavabo gibi tüm temel ihtiyaçlar yer almakta olup, her açıdan kendisine hayranlık uyandırmaktadır.

İzmir Teiaş Misafirhanesi çevresinde Sanayi Sitesi bulunmakta olup, birçok kafe, büfe, restoran yer almaktadır.

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan İzmir Teiaş Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, İzmir Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, İzmir Teiaş Misafirhanesi Numarası, İzmir Teiaş Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

İzmir Teiaş Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

İzmir Teiaş Misafirhanesi Telefonu

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan İzmir Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için İzmir Teiaş Misafirhanesi Telefonu: 0232 477 13 00 Dahili: 4000

İzmir Teiaş Misafirhanesi Adresi

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan İzmir Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; İzmir Teiaş Misafirhanesi Adresi : Kazımdirik Mah. Üniversite Caddesi No. 57 Bornova/İzmir

İzmir Teiaş Misafirhanesi Konumu Nerede

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren İzmir Teiaş Misafirhanesi Konumu :

İzmir Teiaş Misafirhanesi Yorumları

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren İzmir Teiaş Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Misafirhanesi gayet başarılı bir işletme. Ben süit odada kalıyorum. Kamu personeli ve özel şirketlere farklı fiyat uygulaması var. Kahvaltı ve akşam yemeğinin ücretini ayrıca ödüyorsunuz. Süit odayı oldukça büyük ve temiz olarak buldum. Kamu personeli 80, özel kurumlara 160 TL’den işlem yapılıyor. Kahvaltı da kamu 18, özel 20 TL’den alabiliyorsunuz. Girişte bir rezervasyon bulunuyor. Sade bir şekilde döşenmiş ama personel saygılı ve mesafeli bir şekilde kaliteli hizmet sunuyor
Farklı şehirlerde farklı kurumların misafirhanelerinde konaklamış biri olarak söyleyebilirim ki konakladığım en iyi misafirhanedir. Diğer 5 yıldız verdiğim misafirhaneleri düşününce buraya 5 yıldız vererek haksızlık ettiğimi düşünüyorum. Odaların, koridorların temizliğinden tutun yemekhane düzenine kadar her şey olması gerektiği gibi, kusursuz. Başta güler yüzlülüğü, samimiyeti ile Gülsüm Hanıma sonra diğer tüm personellere ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.
İzmir’deki en iyi kamu misafirhanelerinden biri. Suit odalar oldukça geniş. Kahvaltı ve akşam yemeği var. (Konaklama fiyatına dahil değil.)
Misafirhaneden çok memnun kaldık, özellikle personeller çok ilgili ve güler yuzlulerdi. Ayrıca Gülsüm Hanıma samimi ve sıcak yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum.
Güleryüzlü ,yardımsever personel ve son derece titiz temizlik hizmetleri ile beğenimizi kazanan bir misafihane hizmeti ile memnuniyetimizi paylaşır tüm emeği geçenlere idarecilerine teşekkür ederim.

İzmir Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: İzmir Teiaş Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

İzmir Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları İzmir Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
İzmir Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları İzmir Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları İzmir Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları İzmir Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları İzmir Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları İzmir Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları İzmir Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları İzmir Teiaş Misafirhanesi Fİyatları

İzmir Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, İzmir Misafirhaneleri, İzmir Teiaş Misafirhanesi Telefonu, İzmir Teiaş Misafirhanesi Ücretleri, İzmir Teiaş Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın