Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Elazığ Teiaş Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Elazığ Teiaş Misafirhanesi Resimleri

Elazığ ilinin merkezinde bulunan ve Teiaş 13. Bölge Müdürlüğü içerisinde yer alan Elazığ Teiaş Misafirhanesi hem şehrin içerisinde yer almakta olup, işletmenin büyük olması sebebiyle içerisi doğa ile iç içe bir yapıda olması sebebiyle huzur veren bir deneyim sunmaktadır.

Elazığ Teiaş Misafirhanesi yapısı gereği oldukça kurumsal ve ciddiyet ile yönetilen bir işletme olmaktadır. Bu sebepledir ki sunduğu konaklama olarakta profesyonel yapısından hiç ödün vermeden işlem sunmaktadır.

Elazığ Teiaş Misafirhanesi şehrin içerisinde yer almakta olup, çevresinde eczane, kuaför, büfe, restoran, avm gibi işletmeler yer almaktadır.

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Elazığ Teiaş Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Elazığ Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Teiaş Misafirhanesi Numarası, Elazığ Teiaş Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Elazığ Teiaş Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Elazığ Teiaş Misafirhanesi Telefonu

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Elazığ Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Elazığ Teiaş Misafirhanesi Telefonu: 0(424) 247 26 04

Elazığ Teiaş Misafirhanesi Adresi

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Elazığ Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Elazığ Teiaş Misafirhanesi Adresi : Cumhuriyet Mah. Malatya Cad. Melike Sokak No: 1 Elazığ

Elazığ Teiaş Misafirhanesi Konumu Nerede

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Elazığ Teiaş Misafirhanesi Konumu :

Elazığ Teiaş Misafirhanesi Yorumları

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Elazığ Teiaş Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Gittiğim diğer misafirhaneler arasında en iyisiydi temiz ve eşyaları yeniydi. Kahvaltısı fena değildi. Personeli ilgiliydi.
Bölgede geçici olarak kalabileceğiniz en temiz en Uygun yerlerden bir tanesi. Aileniz ile birlikte rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir yer .
Sehirin içinde ulaşım kolay otopark var güvenli sessiz sakin ormanın içi gibi fiyatı dışarıya göre çok uygun birde personel çok dikkatli ciddi disiplinli ben 4 gece kaldım çok memnun ayrıldım herkese teşekkürler
Odalar çok temiz sessiz sakin bir yer şehir ortasında ormanda gibisiniz.
2020 yılı Aralık ayında 3 gün misafir olduk. Temiz, tertipli, düzenli bir konaklama tesisi olarak gördüm. TEİAŞ yetkililerini tebrik ve teşekkür ediyorum.

Elazığ Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Elazığ Teiaş Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Elazığ Teiaş Misafirhanesi Resimleri Elazığ Teiaş Misafirhanesi Resimleri Elazığ Teiaş Misafirhanesi Resimleri
Elazığ Teiaş Misafirhanesi Resimleri Elazığ Teiaş Misafirhanesi Resimleri Elazığ Teiaş Misafirhanesi Resimleri Elazığ Teiaş Misafirhanesi Resimleri Elazığ Teiaş Misafirhanesi Resimleri

Elazığ Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Misafirhaneleri, Elazığ Teiaş Misafirhanesi Telefonu, Elazığ Teiaş Misafirhanesi Ücretleri, Elazığ Teiaş Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Elazığ Teiaş Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine bir yorum

 1. burada konakladığım süre boyunca gerçekten rahat ettim. Odalar ferah ve temiz. Fiyatlar da makul. Personel çok nazik ve ilgili. Tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum!

  Yanıtla

Yorum yapın