Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
4.3/5 - (3 votes)

Devlet Su İşleri 25. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Gönen-Biga ve Manyas Projeleri İnşaat Kontrol Şube Müdürlüğü Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi  ve Eğitim Tesisleri güzel bir konaklama ve termal kaplıca deneyimi yaşamak isteyenleri en güzel tercihlerinden olmaktadır. Uygun fiyatlı konaklamalarının içerisinde yer alan termal kaplıca özelliği ilede oldukça rağbet gören bir misafirhane olmaktadır.

Gönen Dsi Misafirhanesin odalarında, televizyon, buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo, lavabo ve kaplıca sıcak suyu bulunmaktadır. Aynı zamanda Misafirhane giriş katında ise termal havuz bulunduğundan hem Gönen İlçesinin güzelliklerini görebilir hemde ücretsiz bir şekilde kaplıca keyfini çıkarabilirsiniz.

Gönen’de Gezilecek Yerler;

  • Gönen Mozaik Müzesi
  • Ekşidere Dağ Ilıcası
  • Alacaoluk Kalesi
  • Kuş Gölü Milli Parkı
  • Babakaya Kalesi
  • Güvercinli Köprü

Gönen Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 25. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Gönen-Biga ve Manyas Projeleri İnşaat Kontrol Şube Müdürlüğü Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi  ve Eğitim Tesislerinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0266 772 57 07 telefon numarasından ulaşabilirsiniz

Gönen Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 25. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Gönen-Biga ve Manyas Projeleri İnşaat Kontrol Şube Müdürlüğü Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi  ve Eğitim Tesislerinde konaklamak isteyenler için;  adres ve konum olarak Karşıyaka Mahallesi, Denizkent Caddesi, No:4 Gönen/Balıkesir adresinde yer almaktadır.

Ortalama Gönen Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Gönen Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriGönen Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Gönen Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Gönen Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Gönen Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Orta büyüklükte ortak havuzu ve odalarda termal suyu olan sessiz sakin kafa dinlenebilecek bir yer. Odaların temizliği güzel. Çalışanların ilgisi cok iyi . En önemli konu yemekleri lezzetli ve yapılan yemekler günlük değil öğünlük yapılıyor olması. Ayrıca buranin Eğitim Tesisi olmasından dolayı turizm bölümünü okuyan öğrencilerin yetiştirilmesi ve öğrencilerin gelen misafirlere karşı saygıları cok iyi .
Sessiz sakin tam kafa dinlemek için kaplıca da güzel
Tam pansiyon 2019 yılında 70 TL. Orta boy termal havuzu var. Odalarda küvet ve termal su bulunuyor. Yeşil temiz bir yer. Personeli ilgili.
Yemekhanedeki hizmet ve odaların ihtiyaçlarını gidermek adına sunulan hizmet gayet hoş, personeli kaliteli.
DSİ dinlenme tesislerinde torunla birlikte tatile geldik cok mutlu olduk tesis hizmetlerinden memnun kaldik
DSİ Gönen Eğitim Kampına Geldik. Sakin ve güzel bir yer havuzu biraz küçük fakat suyunu çok beğendim. Yemekleri 3 çeşit yemek çıkıyor. Genel olarak yemekler güzel. Servis iyiydi. Kahvaltılar standart kahvaltı tabağı ve büyük çay alıyorsunuz. Öğle ve akşam yemekleri günlük belirleniyor. Oyun odasında tavla ve okey var. Birde TV. Soğuk sular ücretsiz damacandan. Bahçesi harika. Ama akşam çok açık giyinip çıkmayın. Sineklerle başınız belaya girebilir. Odalar büyük ve rahat. Mini bar var. Küvet ve duş var. Çeşmelerde termal su akıyor. Havuz hemen giriş katta. Sabahtan öğleye kadar kadınlar giriyor. Öğleden sonra ailecek girebilirsiniz. Fakat havuz küçük olduğu çok kalabalık gitmeyin dedin.

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Gönen Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim, Sosyal Tesisleri Adresi, Gönen Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

One Comment

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir