Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Devlet Su İşleri 25. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Gönen-Biga ve Manyas Projeleri İnşaat Kontrol Şube Müdürlüğü Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi  ve Eğitim Tesisleri güzel bir konaklama ve termal kaplıca deneyimi yaşamak isteyenleri en güzel tercihlerinden olmaktadır. Uygun fiyatlı konaklamalarının içerisinde yer alan termal kaplıca özelliği ilede oldukça rağbet gören bir misafirhane olmaktadır.

Gönen Dsi Misafirhanesi odalarında, televizyon, buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo, lavabo ve kaplıca sıcak suyu bulunmaktadır. Aynı zamanda Misafirhane giriş katında ise termal havuz bulunduğundan hem Gönen İlçesinin güzelliklerini görebilir hemde ücretsiz bir şekilde kaplıca keyfini çıkarabilirsiniz.

Gönen’de Gezilecek Yerler;

 • Gönen Mozaik Müzesi
 • Ekşidere Dağ Ilıcası
 • Alacaoluk Kalesi
 • Kuş Gölü Milli Parkı
 • Babakaya Kalesi
 • Güvercinli Köprü

Gönen Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 25. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Gönen-Biga ve Manyas Projeleri İnşaat Kontrol Şube Müdürlüğü Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi  ve Eğitim Tesislerinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0266 772 57 07 telefon numarasından ulaşabilirsiniz

Gönen Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 25. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Gönen-Biga ve Manyas Projeleri İnşaat Kontrol Şube Müdürlüğü Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi  ve Eğitim Tesislerinde konaklamak isteyenler için;  adres ve konum olarak Karşıyaka Mahallesi, Denizkent Caddesi, No:4 Gönen/Balıkesir adresinde yer almaktadır.

Ortalama Gönen Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Gönen Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriGönen Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Gönen Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Gönen Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Orta büyüklükte ortak havuzu ve odalarda termal suyu olan sessiz sakin kafa dinlenebilecek bir yer. Odaların temizliği güzel. Çalışanların ilgisi cok iyi . En önemli konu yemekleri lezzetli ve yapılan yemekler günlük değil öğünlük yapılıyor olması. Ayrıca buranin Eğitim Tesisi olmasından dolayı turizm bölümünü okuyan öğrencilerin yetiştirilmesi ve öğrencilerin gelen misafirlere karşı saygıları cok iyi .
Sessiz sakin tam kafa dinlemek için kaplıca da güzel
Tam pansiyon 2019 yılında 70 TL. Orta boy termal havuzu var. Odalarda küvet ve termal su bulunuyor. Yeşil temiz bir yer. Personeli ilgili.
Yemekhanedeki hizmet ve odaların ihtiyaçlarını gidermek adına sunulan hizmet gayet hoş, personeli kaliteli.
DSİ dinlenme tesislerinde torunla birlikte tatile geldik cok mutlu olduk tesis hizmetlerinden memnun kaldik
DSİ Gönen Eğitim Kampına Geldik. Sakin ve güzel bir yer havuzu biraz küçük fakat suyunu çok beğendim. Yemekleri 3 çeşit yemek çıkıyor. Genel olarak yemekler güzel. Servis iyiydi. Kahvaltılar standart kahvaltı tabağı ve büyük çay alıyorsunuz. Öğle ve akşam yemekleri günlük belirleniyor. Oyun odasında tavla ve okey var. Birde TV. Soğuk sular ücretsiz damacandan. Bahçesi harika. Ama akşam çok açık giyinip çıkmayın. Sineklerle başınız belaya girebilir. Odalar büyük ve rahat. Mini bar var. Küvet ve duş var. Çeşmelerde termal su akıyor. Havuz hemen giriş katta. Sabahtan öğleye kadar kadınlar giriyor. Öğleden sonra ailecek girebilirsiniz. Fakat havuz küçük olduğu çok kalabalık gitmeyin dedin.

Gönen Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri-1

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Gönen Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim, Sosyal Tesisleri Adresi, Gönen Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine 2 yorum

 1. 1-Kaloriferlerin yanmadığı sonbahar ve ilkbahar aylarında, özellikle yağışlı günlerde Havlularımızı kurutmak çok sorun oluyor. Odalarda havlu kurutmak imkansız ve başka da uygun kapalı alan olmadığından havuza sürekli nemli ve ıslak havlularla gidilmek zorunda kalınıyor. Ayrıca Çamaşır yıkamak için ortak çamaşır yıkama ve kurutma makinası da yok., Öğrenci yurtlarında olduğu gibi ücretli olarak kullandırılabilir. Mesela; atıl vaziyetteki soyunma dolaplarının olduğu kısım veya spor salonu, çamaşır/havlu yıkama havlu-çamaşır kurutma alanı olarak düzenlenebilir.
  2- Yemekler çok baharatlı (karabiber fazla atılıyor) . Oysa masalarda zaten baharat konmuş. aşçı yemeklere neden bolca baharat koyuyor anlamadık. baharatlı isteyen masadaki baharatı kullanabilir.
  3-Lobide Şikayet kutusu var, ağzı birlik şikayet formu dolu ve yıllardır açılmamış, yani şikayetlere kulak tıkanmış.
  4-Havuz girişinde duvar saati vardı ,şimdi yok. havuzda ne kadar süre kaldığımızı anlayamıyoruz.
  5-Saat 16:00 dan gece 10:30 ‘a kadar kadınlar için de özel zaman ayrılması gerekiyor. Oysa bayanlar için sadece öğle öncesi süre ayrılmış. Erkeklerin yüzünden ortak saatlerde bayanlar erkeklerle havuza girmekte sıkılıyorlar. Onlara öğle sonu da, akşam yemeğinden sonra da özel süre verilmeli..
  6-Yemekler çok fazla, Misafirler kilo alarak evlerine dönüyor. Bu da bir sıkıntı. Kaplıcadaki insanlar yaşlı ve hareketsiz insanlar, çok fazla yemek zararlı ve kalan yemekler de ziyan oluyor.
  7-Sabah kahvaltılarında hep aynı yiyecekler veriliyor. mesala; yumurta hep haşlanmış geliyor, oysa arada bir sahanda, kıymalı,sucuklu olabilir. Süt hiç verilmiyor, sürekli çay veriliyor.
  8-Yemekler özellikle çorbalar çok kaynak ve sıcak servis ediliyor. Yenmesi , içilmesi adeta işkence …ya masada soğuması için çok beklenecek veya mecburen soğuk su ilave ederek çorbalar içilebiliyor.
  9-Havuz temizliği öğleye kadar bitiyor, akşama kadar da dolması bekleniyor. Dolum süresi neden uzun tutuluyor anlamadık. Dolum için vana tam açılsa 1 saatte dolar. Havuzun kullanımı bu yüzden haftada 1 gün yapılamıyor.
  10-Banyolardaki Küvetlerin çeşme ve duşluk tesisatı tam kullanılabilir değil. Mesela el fıskiyesini duvara asıp da altında yıkanamadık. asılacak yer bozuk ve duvarda durmuyor.
  11- Odalardaki Lavabolarda sıcak su yok.
  12-Çalışanlar çok saygılı, hakları yenmez.
  13- Havuz suyu bazan çok sıcak oluyor., Unutulmamalı ki, buraya gelen insanlar 60 yaş üzeri yaşlılar, Aşırı sıcak sudan ve buhardan zarar görmeleri çok mümkün.
  14-Binaya girişte bavul çekerek binaya girmek için merdivenlerin yanına konan sac rampa yerinden kaymış. Bavulun tekerlekleri boşluğa düşüyor. Bavulun Tekerleklerin sıkışıp kırılma riski var. Yerine güzelce oturtulması ve tekrar kaymaması için en alt uçdan sac rampanın zemine saplamalar ile kaynatılıp sabitlenmesi lazım.
  15-Binada internet var ama, koridorlar dışında odalarda hiç çekmiyor. ilave internet modemleri konarak alt ve üst kattaki tüm odaların İnternet ile buluşması sağlanmalı.
  Lütfen bu eksiklikler giderilsin ,Nihayetinde kimse orada bedava konaklamıyor.

  Yanıtla

Yorum yapın