Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

İzmir Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

İzmir Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
İzmir Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
post

İzmir şehrinin Merkez ilçesi olan Konak ilçesinde hizmet veren İzmir Meteoroloji Misafirhanesi, Meteoroloji Geneller Müdürlüğü 2. Bölge İzmir Meteoroloji Müdürlüğüne bağlı bir misafirhane olmaktadır.

İzmir’in oldukça güzel merkezi konumunda yer alan misafirhane, her açıdan güzel bir deneyim sunarken, aynı zamanda uygun fiyatıylada kendine hayran bırakan nadir misafirhanelerden olmaktadır.

İzmir Meteoroloji Misafirhanesi, biririnden güzel odalara sahip olmasının yanında, odalarında televizyon, buzdolabı, kablosuz internet gibi hizmetleri ilede tüm ihtiyaçlara çözüm sunmaktadır.

İzmir Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü İzmir Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0216 457 34 00 veya 0216 457 34 03 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İzmir Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

İzmir Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü İzmir Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Güzelyalı Mahallesi, 24. Sokak No:51 Konak – İzmir adresinde yer almaktadır.

İzmir Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: İzmir Meteoroloji Misafirhanesine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

2019 Yılı Meteoroloji İzmir Misafirhane Ücretleri

1-) a)Tüm kamu kurum ve kuruluşlarının personeli ile emeklileri ve bunların eşleri, üstsoy ve altsoylarından 40,00 TL

b) 2006/16 Sayılı Başbakanlık Genelgesi gereği şehitlerimizin eş, anne, baba ve çocukları ile gaziler, harp ve vazife malulleri, bunların eş, anne, baba ve çocuklarından 40,00 TL

2-)1 numaralı bentte yer almayanlardan 60,00 TL

3-)Geçici görevli tüm kamu kurumu personelinin geçici görevlendirmenin ilk 10 günü için 40.00 TL, sonraki günler için 19.00 TL,

4-) Geçici görevli denetim elemanları 60.00 TL

5-) 01 Şubat 2016 tarihinden sonra doğan çocuklar için bedelsiz,

6-) 01 Şubat 2013 ile 01 Şubat 2016 tarihleri arasında doğan çocuklar için konaklama bedelinin yarısı.

İzmir Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İzmir Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

İzmir Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Temiz, konumu güzel
Çok güzel odalar oldukça güzel yeterli boyutta eşimle birlikte 1 gece kaldık. Bence herkes tarafından tercih edilebilir
Konak’ta konaklayabilecek nadir güzel yerlerden biri. Hem fiyatı uygun hemde her açıdan değerli ve saygıdeğer çalışanlara sahip

İzmir Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

İzmir Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, İzmir Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, İzmir Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, İzmir Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir