Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Karaman ilinin merkezinde bulunan Karaman İl Özel İdaresi misafirhanesi oldukça güzel bir misafirhane olmakla birlikte şehre iki adım mesafede yer almaktadır. Güzel bir deneyim sunan Karaman İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri uygun fiyatlı ve güleryüzlü hizmet anlayışının oldukça yüksek yer aldığı bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Ailenizle birlikte hem Karaman şehrinin güzelliklerini görmeye olanak sağlarken hemde aynı zamanda özel odaları, özel personelleri ve otopark sorunu olmadan uygun fiyatlı kamu güvencesinde konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Karaman il özel idaresi Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Karaman İl Özel İdaresi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo
Not : Misafirhanemize ilk kayıt için girişler saat 22:00 e kadar yapılabilmektedir.

Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0338 226 16 38 veya 0338 226 16 36 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Karaman İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesinde

Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi Adresi Telefonukonaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Üniversite Mahallesi İbrahim Öktem Caddesi No :136 Merkez – Karaman adresinde yer almaktadır.

Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konumu Nerede

Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

yemekleri çok güzel çok beğendim aşçıları oldukça deneyimli
orta halli güzel odaları bulunan bir misafirhane oda içerisinde istediğiniz herşey var.
kocam kamu personeli diye kalabildim çok beğendim ben, personeller oldukça ilgili
imkanı olan kalabilir odalar yeterli, bahçesi güzel ve otopark sorunu yok

Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Karaman İl özel idaresi sosyal tesisleri Misafirhanesi Adresi, Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefonu, Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir