Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Eynesil Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Eynesil Öğretmenevi Telefon Numarası, Giresun Eynesil Öğretmenevi Adresi Konumu, Eynesil Öğretmenevi Oda Fiyatları, Eynesil Öğretmenevi Fiyatları

Giresun ilinin Eynesil ilçesine bağlı Eynesil Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Eynesil Öğretmenevi Odaları; 5 oda ve 12 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, kesintisiz sıcak suyu, kablosuz internet, elbise dolabı bulunmaktadır.

Eynesil Öğretmenevi Genel Olarak; dinlenme salonu, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Eynesil Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 74 km mesafededir.

Eynesil Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Giresun ilinin Eynesil ilçesine bağlı Eynesil Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0454 581 43 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Eynesil Öğretmenevi Adresi

Giresun ilinin Eynesil ilçesine bağlı Eynesil Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Gümüşçay Mah. M.Somuncuoğlu Cd. Eynesil – GİRESUN adresinde yer almaktadır.

Eynesil Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

1 Temmuz 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere aşağıdaki fiyat tarifesinin uygulanmasına karar verilmiştir.

Konaklama Ücretlerimiz;

NORMAL TARİFE :

Öğretmen-MEB Personeli : 120,00 TL
Kamu Çalışanı                   : 120,00 TL
Sivil                                   : 150,00 TL
Engelli (%40 indirimli)    : 90,00 TL
NOT:Çift Kişilik Odada Yalnız Kalmak İsteyen Müşteriden:
Öğretmen (MEB), Kamu çalışanı  : 180,00 TL
Sivil                                                : 225,00 TL
Engelli (%40 indirimli)                 : 135,00 TL

Eynesil Öğretmenevi Konumu Nerede

Eynesil Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Güzel temiz çalışanlar guzer yüzlü iyi insanlar
Bakımlı ve nezih bir yer.
Eynesil geldiğinizde konaklama imkanı sunan tek yer. Eynesil de nereye gidilir? Eynesil Kalesine…. Eynesil ilçesinin 2 km doğusunda kayalık bir yarımada üzerinde bulunan Eynesil Kalesi,nin yapım tarihi ve yaptıranı hakkında bilgi veren henhangi bir akademik kaynak mevcut değildir.Kalenin güncel kaynaklarda Romalılardan kalma olduğu belirtilir.Deniz kıyısında olması ve doğal konumuyla bir kıyı kalesidir.Kale 2001 yılında tamamlanan çalışmalarla kısmen restore edilmiştir.
Fiyati uygun 2019 da 50 tl odemistik kamuya ozel odalarda guzel fena deil.
giriş katı oyun salonu, üst kat konaklama odalara girmediğimden durumunu bilmiyorum ancak kalanların memnun olduğunu duymuştum .
Sıcak suyu kliması mevcut odalar düzenli fiyat uygun

Eynesil Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Eynesil Öğretmenevi Telefon Numarası, Giresun Eynesil Öğretmenevi Adresi Konumu, Eynesil Öğretmenevi Oda Fiyatları, Eynesil Öğretmenevi Fiyatları Eynesil Öğretmenevi Telefon Numarası, Giresun Eynesil Öğretmenevi Adresi Konumu, Eynesil Öğretmenevi Oda Fiyatları, Eynesil Öğretmenevi Fiyatları Eynesil Öğretmenevi Telefon Numarası, Giresun Eynesil Öğretmenevi Adresi Konumu, Eynesil Öğretmenevi Oda Fiyatları, Eynesil Öğretmenevi Fiyatları

Eynesil Öğretmenevi Telefon Numarası, Giresun Eynesil Öğretmenevi Adresi Konumu, Eynesil Öğretmenevi Oda Fiyatları, Eynesil Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın