Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Kastamonu Teiaş Misafirhanesi

Kastamonu ilinin merkezinde bulunan Kastamonu Teiaş Misafirhanesi hemen şehrin 5km çıkış tarafına doğru bulunmaktadır. Nitekim şehrin kalabalıklaşması ve şehrin o tarafa doğru kayması sebebiyle şehrin içi bile sayılabilecek bir konumda olmaktadır.

Kastamonu Teiaş Misafirhanesi diğer misafirhanelerin aksine oldukça bakımlı ve çözüm odaklı yaklaşımları sebebiyle ilgi duyulmaktadır. Kurumsal bir misafirhane yapısı ile hizmet sunmakta olup hemen hemen her alanda mükemmellik ve profesyonel hissedilmektedir.

Kastamonu Teiaş Misafirhanesi hem tatil, hem iş, hem seyahat planlarınızda tercih edebileceğiniz bir misafirhane olmaktadır. Uygun fiyatı ve kamu personellerine sunulan uygun fiyat politikası sayesinde bütçe dostu bir misafirhane olmaktadır.

 

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Kastamonu Teiaş Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Numarası, Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Telefonu

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Kastamonu Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Telefonu: 0366 215 39 00

Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Adresi

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Kastamonu Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Adresi : İnönü Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı No:118/C Merkez – Kastamonu

Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Konumu Nerede

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Konumu :

Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Yorumları

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Kastamonu’ya 2 aile geldik 1 gece burada konakladık o kadar otellere para verileceğine burda kalınmasını tavsiye ederim.Çalışan abi,arkadaşlar çok iyi insanlar sadece onlar için bile kalınabilir.Odalara gelirsek otellerden eksiği yok fazlası var tam ailecek kalınacak bir yer olduğunu düşünüyorum.Fiyatı da baya uygun
konaklama olarak güzeldi. Konumu merkeze 5 km uzaklıkta şehir içi. Oda,havlu, çarşaflar temiz, lazım olabilecek şeyler mevcuttu. Çalışanlar güleryüzlüydü. Fiyat olarak 2022 çok makul. İki kişi ve bir çocuk 170₺ ödedik.Tavsiye ediyorum. Çalışanlara teşekkür ediyorum.
Kahvaltısı yok.Ancak temiz ve güvenli bir konaklama yeri. Danışmadaki bayanın yaklaşımını beğendim.Post cihazı yok,nakit ile gitmelisiniz.
Güler yüzlü güzel insanlar ve bir misafihanesi var. Fiyatıda uygun.
Ben 29eylülde aradaydım çoğu otelden iyidir fiyat olarakta iyi temizlik güzel güler yüz banyo tuvalet televizyon buz dolabı banyo havlusu bilevar ben tavsiye ederim

Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Kastamonu Teiaş Misafirhanesi
Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Kastamonu Teiaş Misafirhanesi

Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Kastamonu Misafirhaneleri, Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Telefonu, Kastamonu Teiaş Misafirhanesi Ücretleri, Kastamonu Teiaş Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın