Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * İşletme

Şanlıurfa ilinin merkez ilçesi olan Karaköprü ilçesinde bulunan ve 5 yıldızlı otel konseptinde yer alan Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi kendine has güzellikleri ile akıllarda yer edinmektedir.

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi şehri kuş bakışı gören bir konumda yer alması sebebiyle ve uygun fiyatı dolayısıyla kendine hayran bırakmaktadır.

Şanlıurfa Kamu Misafirhaneleri genellikle kamu personellerinin tercih sebebi olmaktadır. Uygun ve güvenilir misafirhaneler arasında yer almaktadır. Şanlıurfa Kamu Misafirhaneleri arasında yer alan Şanlıurfa Orman Misafirhanesi içerisinde her türlü olanağın olduğu misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Şanlıurfa Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Şanlıurfa Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Şanlıurfa Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0414 347 93 29 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi  Doğukent Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı 1010. sokak no:1/B  Karaköprü/Şanlıurfa adresinde yer almaktadır.

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Tertemiz, kesinlikle beş yıldızı hak ediyor. Kamu personeliyim, 2 kişilik odada kişi başı 80₺ ödedik. Fiyat performans çok iyi. Bundan sonra ildışı konaklamada ilk önceliğim orman müdürlüğü misafirhanesi olacak. Burdan da kaliteli hizmet için tekrar teşekkür ederim.
Özel konaklama mekanlarıyla yarışır güzellikte. Doğa, hava, mekanın temizliği, odanın güzelliği, karşılama herşey çok güzel. kaldığım konaklama tesisleri arasında 2. sıraya koyabilirim.
Kamu misafirhaneleri içerisinde en iyilerden,Türkiyede gittiğim yerler içerisinde kaldığım en iyi misafirhanelerden ayrıca ücretleride çok uygun ayrıca öğle yemeğine de ücreti mukabili katıldık,doyurucu ve lezzetliydi ve fiyatı da çok uygun bizimle ilgilenen görevli arkadaşlara çok teşekkür ederiz…
Tam bir otel konforunda fiyat performans olarak çok çok iyi tavsiye ederim kesinlikle odalar temiz bakımlı kamu personeline kişi başı 80 TL verdik
Misafirhane değil de otel diyelim Çünkü otel rahatlığında idi. Çok temiz ve çok yeni öneririm

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri
Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Şanlıurfa Misafirhaneleri, Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Şanlıurfa Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Şanlıurfa Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın