Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Malatya Hekimevi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Malatya Hekimevi Resimleri

Malatya ili merkezinde bulunan ve Malatya İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Malatya Hekimevi diğer adıyla Malatya Sağlık Sosyal Tesisleri huzurlu bir konaklama ihtiyacı duyanların tercihleri arasında yer almaktadır.

Malatya Hekimevi şehrin merkezinde yer almakta olup, birçok kamu kurum ve kuruluşunun yakınında yer almaktadır. Merkezi konumu sebebiyle yüksek oranda kamu personelleri tarafından tercih edilmektedir.

Malatya Hekimevi yapısı gereği sağlık personelleri ve kamu personellerinin sıklıkla tercih sebebi olmaktadır. Uygun fiyatı ve hizmeti açısından değerlendirdiğimizde yüksek bir beğeni oranına sahip olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Malatya Hekimevi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Malatya Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Malatya Hekimevi Numarası, Malatya Hekimevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Malatya Hekimevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Malatya Hekimevi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Malatya Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Malatya Hekimevi Misafirhanesi Telefonu: 0422 371 03 02

Malatya Hekimevi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Malatya Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; Malatya Hekimevi Misafirhanesi Adresi : Yukarı Çöşnük Mah. Mehmet Buyruk Cad. / MALATYA  

Malatya Hekimevi Konumu Nerede

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Malatya Hekimevi Konumu  :

Malatya Hekimevi Yorumları

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Malatya Hekimevi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Odada 2 adet bir kişilik yatak mevcut. Televizyon, mini buzdolabı, 2 adet el yüz havlusu, 2 adet banyo havlusu, 2 adet terlik mevcut. Dolap,2 masa,puf,sehpa,2 sandalye,klima odada yer almakta. Yatak başlarında toplam 3 adet komodin bulunuyor ve orta komodin hem uzun hem de altında 2 adet raf mevcut. Odalara kartla giriliyor. Tuvalet kağıdı, sabun ve sampuan odada bulunmakta. 1 adet çöp var. 24 saat sıcak su mevcut.  Bir de kahvaltısı yumurta, tereyağı,bal, reçel,zeytin,peynir ile sınırlı. Odada ısıtıcı yok ancak giriş katta su ısıtabiliyorsunuz, ramazan harici sürekli çay da oluyormuş. Ancak hem temizliği hem de uygun fiyatlı oluşu ile bu hizmet yeterince yeterli göründüğü için tam puan verdim. Burada konakladığımız fiyatın 2 katına bu kadar rahat edemediğim çok yer oldu. Bu arada 2 kişi 2 gece konaklama için tam 260 lira ödedik (memur fiyatı gecelik kişi başı 65, memur harici 90)
Fiyat performans diger sehirlere gore cok cok iyi odalar genis ferah kahvalti gayet iyi biz cok memnun kaldik
Bı devlet kurumunun bu kadar iyi bir misafirhanesi olacağını düşünmemiştim. Odalar geniş, tek kisilik yataklari biraz dar ama otel odası kadar güzel. Odada televizyon, buzdolabı, saç kurutma makinesi dahi var. İlgi de güzel. Ekim 2022 de zamlı halı kişi başı 100 TL (1 hafta önce 65 liraydı) olmasına rağmen gayet iyi. Herkese tavsiye ederim.

Malatya Hekimevi Resimleri Fotoğrafları

Not: Malatya Hekimevi Fotoğrafların üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Malatya Hekimevi Resimleri Malatya Hekimevi Resimleri Malatya Hekimevi Resimleri
Malatya Hekimevi Resimleri Malatya Hekimevi Resimleri Malatya Hekimevi Resimleri Malatya Hekimevi Resimleri

Malatya Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Malatya Misafirhaneleri, Malatya Hekimevi Telefonu, Malatya Hekimevi Ücretleri, Malatya Hekimevi Adresi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın