Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Şanlıurfa Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Şanlıurfa Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi hakkında, Şanlıurfa Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Şanlıurfa ilinin tam merkezine yeralmakta olan Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi,  16 oda 41 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Devlet ve kamu güvencesinin oldukça güzel bir şekilde sunulduğu bu misafirhanede, her türlü problem ve sorununuza çözüm sunmaktadır. 41 yatak kapasitesi ile tüm kamu ve sivil halka güzle bir şekilde hizmet sunulmaktadır.

Konaklama, tatil veya iş seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz, aynı zamanda güven ve huzur için tatilinizi yapmanıza olanak sağlayan bütçe dostu bir misafirhane olmaktadır.

Şanlıurfa Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Şanlıurfa Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0414 313 62 97 Dahili: 1611 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi Adresi

Şanlıurfa Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Şanlıurfa Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Bamyasuyu Mahallesi, Kadri Erdoğan Caddesi, Maliye Sarayı Ek Hizmet Binası Kat:3 -4 Haliliye – Şanlıurfa adresinde yer almaktadır.

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriŞanlıurfa Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Resimler Daha sonra eklenecektir.

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

İyi insanlar var oldukça. Sorun yok
gayet iyi sakin hos bir yer
gece konaklamak için güzel fiyatı uygun yardımcı oluyorlar.
Odaları yeteri kadar büyüklükte herşey düşünülmüş teşekkür ederiz maliye

Şanlıurfa Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Şanlıurfa Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Şanlıurfa Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Şanlıurfa Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir