Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Elazığ ilinin merkezinde bulunan Elazığ Karayolları genel Müdürlüğüne bağlı, Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü Elazığ Karayolları Misafirhanesi konaklamak isteyenler için;

Karayolları misafirhanesi deneyimli personeller ev sahipliği yapmakla birlikte güzel ve birbirinden lezzetli yiyecekleri sunmaktadır. Karayolları Misafirhanesi otel konforunda bir gece geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Elazığ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Elazığ Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Elazığ Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0424 234 67 00 veya (0424) 237 59 91 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Adresi

Elazığ Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Elazığ Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Üniversite Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Merkez – Elazığ adresinde yer almaktadır.

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Temiz hijyenik ve güleryüzlü insanlar var. Bundan sonra yolum düştüğü sürece adresim belli…
Çok iyi, temiz bir mekan. Gönül rahatlığıyla konaklanabilir. Yemekler de gayet kaliteli…
Kamuya ait tesisler içinde elazigdaki engüzel odalara sahip bir yer. Sorumlu müdürleri inanılmaz ilgili ve her konuda mümkün olanı sunmaya çalışıyor kendisinede ayrıca bir teşekkür etmek isterim buradan. Ayrıca teşekkürler karayolları.
Oğlumun yemin töreni için gittiğimizde 1 gece konakladığımız, misafirhaneden çok otel konforunda odaları, ilgili ve sicakkanli personeli dolayısıyla çok memnun kaldığımız yer. Keşke tüm misafirhaneler burası gibi olsa.
Çok iyi dekore edilmiş çok iyi hizmet ediyorlar
Yeni restore edilmiş beş yıldızlı otel konforundaydı

Elazığ Karayolları Misafirhanesi

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Misafirhaneleri, Elazığ Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Elazığ Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir