Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Malatya ilinin merkez Battalgazi ilçesinde bulunan ve şehir merkezine 15km mesafede yer alan İnönü Üniversitesi Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama sunmaktadır.

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi şehir merkezinin hemen dışında yer almakta olup, Üniversite kampüsü içerisinde yer almaktadır. Rektörlük binasının hemen arkasında yer almakta olup, aynı zamanda Turgut Özel Tıp Merkezi yanında yer almaktadır.

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi kampüs otel olarak bilinmekte olup, toplam 21 oda ve 38 yatak kapasitesi ile 24 saat kesintisiz sıcak suyu, televizyonu, buzdolabı, çamaşırhanesi, fön makinesi gibi bir çok demirbaş malzemele dönemsel olarak yenilenerek sunulmaktadır.

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi şehrin gürültüsüden uzak, kampüs içerisine doğa ile iç içe kafeteryası, restoranı ile kendisine hayran bırakmaktadır.

İnönü Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla İnönü Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, İnönü Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0

İNÜ Konukevi:  0422 377 34 32
Dış Hat:   0422 341 00 62

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : İnönü Üniversitesi Merkez Kampüsü (Elazığ Yolu 15.km) Pk:44280 Battalgazi/Malatya

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

İnönü Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Konum olarak üniversite içinde olması güven veriyor. Temiz ve güzel
Temiz nezih kalınabilecek güzel bir yer ilgili güler yüzlü personeli ve otel müdürü Ramazan bey çok yardımcı ve duyarlı şehrimizden uzak biryerde evimiz gibi hissettirdiler Allah yapınında ve işlemesin de katkısı olan herkesten razı olsun.
Mekan güzel ferah temiz. personeller güleryüzlü ve ilgili. Kampüs içinde fakülte binalarına yakın. Tavsiye ediyorum önceden rezervasyon yaptırmayı unutmayın çünkü sınırlı sayıda oda mevcut.
Bir yandan bolca park yeri, bir yandan bol yeşil alan, sessiz,sakın camiye yakın güzel bir yer.
Malatya İnönü üniversitesi içinde vazgeçilmez bir alan.Sadece kalacaklar orada değil,alttaki restoranta çoğu kişi uğruyor.Restorantta fiyatlar uygun,ve içeride maçları yayınlıyorlar.Benim Malatya’da en sevdiğim yerlerden, herkese tavsiye ederim.
Günlük yemekler sıcak bir ortam rahat bir mekan hem konaklama hem de yemek açısından rahatlıkla tavsiye ederim

İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: İnönü Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın