Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Mardin Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Mardin Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Mardin Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Mardin DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Mardin Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Mardin Havalimanı Misafirhanesi, Mardin şehrinin Kızıltepe ilçesinde yer almaktadır. Havalimanı içerisinde yer alan misafirhane uygun fiyatıylada gözler önüne gelen bir misafirhane olmaktadır.

Mardin şehrinini engebeli yapısından dolayı Kızıltepe ilçesinde yer alan Mardin Havalimanı, Mardin şehrine 30km gibi kısa bir mesafede yer almaktadır.

Oldukça güzel doğası ve gezilecek yerleri olan Mardin şehrinde kamu güvencesinde konaklayabileceğiniz güzel bir misafirhane olan Mardin Havalimanı Misafirhanesi her açıdan oldukça değerli ve güzel bir deneyim sunmaktadır.

Mardin Şehrinde Gezilecek Yerler

  • Deyrulzafaran Manastırı
  • Zinciriye Medresesi
  • Mardin Kalesi
  • Erkulu Camii
  • Kasımiye Medresesi
  • Mardin Arkeoloji Müzesi

Dahası:  Mardin Dsi Misafirhanesi Mardin şehrinde konaklayabileceğiniz bir diğer misafirhane olmaktadır.

Mardin Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Mardin Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0482 313 34 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Mardin Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Mardin Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Turgut Özal Mah. Mardin Cad. Dış Kapı No:468 Kızıltepe – MARDİN adresinde yer almaktadır.

Mardin Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiMardin Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Mardin Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Mardin Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Mardin Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Havalimanı işleyişi gayet iyi Benim hoşuma giden çalışan personelin seyahat etmek isteyenlere karşı çok saygılı ve mütevazi olduğu için Çalışan arkadaşlara buradan teşekkür ederim
Mardin merkeze 13 km uzakliktadir…Aslinda kiziltepe merkezde yer aliyor…ulasimi kolay mimari olarak cok hos bir yapisi var.
Havaalanı eski haline göre yenilenmiş ve çok iyi durumda. Beklentimin çok üzerinde kaldı. Genişliği, hizmetleri ve bekleme alanları gerçekten çok güzel. Mardine yakışır bir havaalanı olmuş. İçeride içecek satışı ve oturma yerleri var. Uçağa gidiş alanı çok güzel ve geniş. Temizlik son derece güzel. Lavabolar temiz ve düzenli.
Mardin havaalanı Çok kullanışlı, ferrah ve estetik bir mimariye sahip. Vatandaşlar, Yolcuyu hem uğurlarken hemde karşılarken gayet rahat edebileceği bir havaalanı. Havaalanı içinde Araç parkının olması ayrı bir güzel. Park bulma derdine düşmüyorsunuz. Her an birisinin park yasak deme kaygısını yaşamıyorsunuz.

Mardin Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Mardin Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Mardin Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Mardin Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Mardin Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir