Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Çorum ilinin il merkezinde yer alan Çorum Hitit Üniversitesi Misafirhanesi deneyimli ekibi sayesinde güzel bir konaklama imkanı sunmaktadır. Sıklıkla Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli olarakta bilinmektedir.

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Meslek Yüksekokulu Kampüsü içerisinde 3. Katta yer almaktadır. 12 adet iki ayrı yataklı odası, 2 adet iki kişilik odası ve 1 adet engelli odası olmakta üzere toplamda 15 oda ile hizmet sunulmaktadır.

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi konaklamanızda güzel bir otel konforunda hazırlanmış odaları sayesinde kendinizi 5 yıldızlı bir otel odasında hissetmenize olanak sağlamaktadır. Oda içerisinde TV, Saç Kurutma Makinesi, Minibar, Değerli Eşya Kasası, Merkezi Klima, Duşakabin, Halı Kaplı Zemin, Telefon, Çay-Kahve Seti, Çalışma Masası yer almaktadır.

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi şehir merkezine yakın bir alanda yer almakta olup, çevresinde bir çok işletme yer almaktadır. Çevresinde Öğretmenevi, adliye, oteller restoranlar, kafeteryalar, marketler ve kuaför salonu gibi bir çok hem kamu hemde özel işletme yer almaktadır.

Hitit Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Hitit Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Hitit Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu :  0552 763 39 07 veya 0364 222 1 778

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Hitit Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Kampüsü, Gazi Caddesi No : 99 Posta Kodu:19169 Çorum

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Hitit Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Odalar geniş, yataklar geniş ve temiz, odalar klimalı, fiyatı uygun. Ben genelde öğretmen evlerinde kalırım bu kadar güzel öğretmen evi yok. Odalarda şu ısıtıcı kahve ve çay olması çok güzel bir fikir
Üniversite kampüsünün içinde yer alıyor. Bir binasının 3. katında. 15 odaya sahip olup tek kişilik yataklarında iki kişi yatabiliyor. Kaldığımız odada sıcak su akıyor. Bizim beklentimiz, fazlasıyla karşıladı.
Böyle uygun fiyatlı böyle temiz nezih bir otel görmedim eşimle beraber çok memnun kaldık. Odalar tertemiz, ilgi alaka çok iyi özellikle girişteki güvenlik görevlisi çok yardımsever kibar birisi, otel harika derecede temiz odaları büyük geniş teknolojik fiyatları da çok çok uygun mutlaka gelmelisiniz
Kesinlikle bir çok 3 hatta 4 yıldız otellerden daha temiz ve düzenli odalara sahip. Merkeze yürüyüş mesafesinde. Kahvaltı biraz daha zenginleştirilebilir. Fiyat performans açısından 10 numara . O bölgeye giderseniz burayı tercih edin. Benim tercihim burası olacak👏🏻👍
Bir gece konakladık, yerini rahat bulduk, girişte güvenlik var, yönlendiyor, odalar çok rahat, geniş ve temizdi, kahvaltısı da gayet yeterliydi, biz çok memnun kaldık.

Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Hitit Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın