Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Samsun Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu ve Fiyatları

Samsun Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
Samsun Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
post

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Samsun PTT Misafirhanesi Fiyatları, Samsun PTT Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Karadeniz Bölgesinin belkide en sevilen şehirlerinden biri olan Samsun şehri oldukça geniş bir yüz ölçümü ve büyükşehir statüsünde bulunan bir ilimiz olmaktadır.

Samsun ili Atakum merkez ilçesinde bulunan Samsun Ptt Misafirhanesi yada Samsun Ptt Eğitim Kampı olarakta bilinen Ptt Misafirhanesi uygun fiyatlı ve 5 yıldızlı otel konseptinde konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

Samsun Ptt Misafirhanesi denize iki adım mesafede olması, otopark sorunu olmaması, merkezi yerde olması, odalarının bakımlı olması, odalarının içerisinde sunulan 5 yıldızlı otel odası konsepti sayesinde memnuniyet oranının oldukça yüksek olduğu misafirhanelerden biri olmaktadır.

Samsun’da Gezilecek Yerler;

  • Bandırma Vapuru Müzesi
  • Şahinkaya Kanyonu
  • Amazon Heykeli
  • Göğceli Camii
  • Kuş Cenneti
  • Atakum Sahili

Samsun Ptt Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, Samsun PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0362 437 47 16 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Samsun Ptt Misafirhanesi Adresi

Samsun Ptt Misafirhanesi Adresi TelefonuTürkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Samsun PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Mimar Sinan Mahallesi, 133. Sokak No:3 Atakum – Samsun adresinde yer almaktadır.

Samsun Ptt Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Samsun Ptt Misafirhanesi Konumu Nerede

Samsun Ptt Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Biraz eski bir yer evet ama odaya girdik çamaşır suyu kokusu vardı, pikeler çarşaflar tertemiz ve bembeyazdı. Çarşaflar ve yastık kılıfları ütülü, kar gibiydi. Tuvalet banyo da tertemizdi. Kesinlikle tavsiye ederim.
21 mayıs akşamı kaldık. Son derece temiz, ve ferah. Sahile çok yakın, dingin. Kahvaltı bile birçok konaklalana yerine göre daha kaliteli ve doyurucuydu.Kesinlikle tavsiye ediyorum, teşekkürler.
Başta Atanur Bey olmak üzere tüm personellerin ilgi ve alakası çok iyiydi. Konumu merkezi, otopark sıkıntısı yok, temiz ve yeni bir yapı. Tavsiye ederim.
19 ve 20 Mayıs tarihlerinde PTT misafirhanesine konuk olduk. Burası emin olun otel kalitesinde temiz konforlu bir işletme. Lokasyon olarak bulunması kolay bir yerde. Kahvaltısı yeterli. Odaları temiz ve hijyen ihtiyaçları düşünülmüş. Otoparkı mevcut. Personel ilgili. Güvenlik ve yemekhane personeline ayrıca teşekkür ederim.
Oldukça temiz ve konforlu.fiyati uygun.emegi geçen herkese teşekkürler.gonul rahatliyla kalabilirsiniz.

Samsun Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

Samsun PTT Misafirhanesi Fiyatları, Samsun PTT Misafirhanesi Adresi, Samsun PTT Misafirhanesi Telefonu, Samsun PTT Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir