Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Samsun Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Samsun Karayolları Misafirhanesi
Samsun Karayolları Misafirhanesi
5/5 - (4 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Samsun Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Samsun Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Samsun Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Samsun ilinin merkez ilçelerinden biri olan Atakum ilçesinde faaliyet gösteren ve Esenevler Mahallesinde bulunan Karayolları 7. Bölge Müdürlüğüne bağlı Samsun Karayolları Misafirhanesi yenilenmiş bir binada mükemmeliyetçi yaklaşımın yer aldığı bir misafirhane olmaktadır.

Genellikle aile ile birlikte konaklanılan bir misafirhane olan ve merkezi yerde olması sebebiyle herkes tarafından sıklıkla tercih edilen misafirhane deneyimi sunan Samsun Karayolları Misafirhanesi iş görüşmelerinde, tatil planlarında veya yol güzergah planlarınızda konaklayabileceğiniz kamu güvencesinde gönül rahatlığıyla dinlenebileceğiniz bir misafirhane olmaktadır.

Samsun Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Samsun Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Samsun Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0362 311 80 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Samsun Karayolları Misafirhanesi Adresi

Samsun Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Samsun Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Denizevleri Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No:39 Atakum – Samsun adresinde yer almaktadır.

Samsun Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Samsun Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Samsun Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Birçok kamu misafirhanesinde kalmış biri olarak çok beğendim güvenliğinden resepsiyon görevlisine herkes çok kibar ilgili temizlik hat safhada çarşaflar havlular tertemiz kısacası herşey çok güzeldi memnun kaldıl hersey için tskler …
Misafir hanede Çalışan arkadaşlar güler yüzlü ilgili odalar güzel yöneticisi Hasan bey çok ilgili fiyat çok uygun ortam çam ağaçları altında mis gibi ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
Fiyat olarak cazip ve herşeyden öte hijyen açısından gönül rahatlığıyla karnınızı doğurabileceğiniz nezih bir mekan… İnsanlar genelde aileleri ile geliyor o sebeple de ayrı bir güzel….
15.10.2022 GECESİ KALDIM ÇOK MEMNUN KALDIM BİR ÇOK OTEL VE MİSAFİRHANEDE KALMIŞ BİRİ OLARAK BURAYI HESPİNDEN DAHA İYİ BULDUM ÖZELLİKLE MESCİDE VERMİŞ OLDUĞU GEREKLİ HASSASİYETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.
Hani Bülent Ersoy diyor ya…!! FEVKALÂDE NİN FEVKİNDE… Müthiş Temiz Mükemmel Bir Mekân.Sorumlu Müdüründen, Tüm Çalışan Görevlileri…Yaa İnanın (komik gelecek) Masasından, Tabağına Kadar(Evet,evet O Kadar yaniii) Her Şey, Söylemeden geçemeyeceğim Kıbrıs Tatlısı bir başka güzel diiiii. Emeği geçen herkese teşekkürlerrrr.
Çalışanların misafirlere olan hizmeti mükemmel,çok nezih bir ortam aile ile gidilecek mükemmel bir müessese….👍🙂
Bir gece kalmama rağmen odanın, havluların ve çarşafın temizliği süperdi. Odaya girince temizlik kokusu karşılıyor sizi. Ayrıca hem konumu güzel hem bahçesi

Samsun Karayolları Misafirhanesi

Samsun Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Samsun Misafirhaneleri, Samsun Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Samsun Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir