Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Samsun Teiaş Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Samsun Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Samsun ilinin Tekkeköy ilçesinde yer alan ve Teiaş 10. Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Samsun Teiaş Misafirhanesi konaklama hizmeti sunan bir işletme olmaktadır.

Samsun Teiaş Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama hizmeti sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır. Kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği misafirhanelerden biri olan Samsun Teiaş Misafirhanesi misafirhane fiyatıyla otel konforu sunmaktadır.

Samsun Teiaş Misafirhanesi sunduğu konaklama hizmetinin yanında, güvenlikli bir işletme olmaktadır. 24 saat güvenlik personelleri tarafından güvenilir bir konaklama sunarken aynı zamanda her zaman ulaşabileceğiniz, tüm problemlerinizde yanınızda bulunan bir işletme olmaktadır.

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Samsun Teiaş Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Samsun Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Samsun Teiaş Misafirhanesi Numarası, Samsun Teiaş Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Samsun Teiaş Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Samsun Teiaş Misafirhanesi Telefonu

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Samsun Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Samsun Teiaş Misafirhanesi Telefonu: 0362 266 81 40   – 0362 266 81 41

Samsun Teiaş Misafirhanesi Adresi

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Samsun Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Samsun Teiaş Misafirhanesi Adresi :  İstiklal Mahallesi Atatürk Bulvarı 2122. Cad. No:3/13 Tekkeköy – Samsun

Samsun Teiaş Misafirhanesi Konumu Nerede

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Samsun Teiaş Misafirhanesi Konumu :

Samsun Teiaş Misafirhanesi Yorumları

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Samsun Teiaş Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Teiaş 10 bölge müdürlüğü misafirhanesinin 10 yıllık daimi müşterisinin.Her anlamı ile hizmetleri güzel. Resepsiyonda arkadaşlardan kapıdaki Güvenlik görevlisi arkadaşlarımıza kadar teşekkür ediyorum.
Bir gece ailecek konakladık. Odalar küçük ama tertemiz, odada peçetesinden kolonyasına kadar her ayrıntı düşünülmüş. Resepsiyon görevlisi gayet güler yüzlü ve ilgili. Kesinlikle tavsiye ediyorum ayrıca da teşekkür ediyorum.
Misafirhanesi çok ferah güzel ve temiz.odada her ayrinti dusunulmus.kurum çalışanı olmamamıza rağmen gezi amaçlı geldiğimiz Samsun’da bizi mağdur etmediler Güleryüzle ilgilendiler yardımcı oldular.telefonda bile gayet kibar içten konuştular. devlet kurumları böyle vatandasla ilgilenmeli .basta kurum müdürleri olmak üzere misafirhane çalışanlarına teşekkür ediyoruz.
5 yildizli otel konforu temizligi herseyi ile 10 yildiz hakediyor resepsiyon gorevlisi anlayisli guler yuzlu birde 2 kisi kamuya 90 tl bedava herkeze tavsiye ediyorum
misafirhanesinde konakladık, çalışanlar gayet güler yüzlü, misafirhanesi de gayet yeterli. sadece şehrin biraz dışındaydı, atakumdan yarım saat sürüyo varmak.
14 Yaş basketbolcularımızla 3 gece konakladık. Küçük ama pırıl pırıl odalar, güleryüzlü, yardımsever personel . Teşekkürlerimizle.

Samsun Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Samsun Teiaş Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Samsun Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Samsun Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Samsun Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Samsun Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Samsun Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Samsun Misafirhaneleri, Samsun Teiaş Misafirhanesi Telefonu, Samsun Teiaş Misafirhanesi Ücretleri, Samsun Teiaş Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın