Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Şanlıurfa Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Şanlıurfa Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Şanlıurfa ilinin merkez ilçelerinden biri olan Karaköprü ilçesinde bulunan ve Diyarbakır yolu üzerinde yer alan Karayolları 91. Şube Şefliği bünyesinde yer alan Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi tek anlamıyla mükemmel bir misafirhane olmaktadır.

Otel konforunda sunulan odaları, yazın en sıcak aylarında bile serin odaları ile konaklamak isteyenlerin tercih ettiği bir misafirhanedir. Şehrin 10km gibi dışarıda yer alan Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Şanlıurfa şehrinin doğal güzelliklerini görmenizi olanak sağlarken aynı zamanda uygun fiyatlı konaklama imkanı sunmaktadır. Balıklıgölü, Sabır mağarasını, Urfa Kalesini, Göbeklitepe’yi hem keşfetmenizi olanak sağlamaktadır.

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0414 347 81 16 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Adresi

Şanlıurfa Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kızlar Mahallesi, Şanlıurfa-Diyarbakır Yolu Üzeri Karaköprü – Şanlıurfa adresinde yer almaktadır.

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

İlk defa kaldığım bu yer beklediğimden çok daha temizdi. Odalarda duş tuvalet televizyon buzdolabı vardı. Binanın içi ve yataklar yeni sayılır. Ailecek kaldık güvenilir bir yer. Şehir merkezi ve Balıklıgöl’de 10 km falan. Taner beye de ilgi ve alakasından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.
Otelden çok daha rahat edebileceğimiz bir misafirhane oldu çünkü Taner beyin misafirperverliği bizi evimizde gibi hissettirdi.İlgi ve alakası için çok teşekkür ederiz. Ben,eşim ve 3 çocuğumla birlikte temizlik,hijyen,konfor bakımından çok rahat ettik.Urfa’ya yolunuz düşerse gözünüz kapalı kalabileceğiniz bir yer.
Otelden çok daha konforlu çok daha güvenli ve rahat bir yer. Gelmeden önce böyle olacağını düşünmüyordum, ama kaldığım yer mükemmeldi. Temizlik harika, ilgi alaka harika ve en önemlisi kendimi çok güvende hissettim. Bir daha Urfaya gelirsem geleceğim adres kesinlikle belli. Teşekkürler her şey için ♥️
Şehrin dışında ama ekonomik temiz ferah bir yer. sıcak su problemi yok personel çok ilgili Taner Beye ilgilerinden ötürü teşekkür ederiz ancak saç kurutma yok odalarda odalara konulabilir
Odalar tertemizdi. İyi bir oteli aratmayacak şekilde konforlu ve güzeldi. Taner abi bizlere çok yardımcı oldu. Eğer gelirseniz Taner abinin tavsiye ettiği restoranlara gitmenizi öneririm.

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Şanlıurfa Misafirhaneleri, Şanlıurfa Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Şanlıurfa Misafirhane Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın