Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Hatay ilinin merkez Antakya ilçesinde bulunan ve Ana cadde üzerinde merkezi bir konumda yer almakta olan Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi uygun fiyatlı doğa ile iç içe bir konaklama fırsatı sunmaktadır.

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi 890 m2 alanda hizmet vermekte olup 3 suit oda, 19 adet tek kişilik oda, 7 adet çift kişilik ve 1 adet üç kişilik odası ile toplamda 30 oda ve 65 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi şehrin içerisinde tam bir vahada doğanın tüm güzelliklerini görebileceğiniz bir mekanda konaklama hizmeti sunmaktadır. Çevresinde birçok kamu kurum ve kuruluşu yer almaktadır. Ptt, Bankamatik, kuaför salonu, restoranlar, marketler bulunmaktadır.

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi konaklamanızda şehrin bu denli merkezi bir alanında konaklama fırsatı sunmakta olup, aracınız yoksa bile bir çok merkezi konuma hem yürüme mesafesinde hemde şehiriçi otobüs ile halletmenize olanak sağlayan bir konumda yer almaktadır.

Mustafa Kemal Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Mustafa Kemal Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0326 221 85 39

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi AdresiÜrgen Paşa Mahallesi, Atatürk Caddesi Üzeri Antakya – Hatay

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Güler yüzlü personeliyle doğayla iç içe çok sıcak bir konaklama mekânı.
2 kişi 225 liraya kaldık ve kahvaltısı da vardı. Kahvaltı her sabah evde yaptığımız peynir zeytin domates salatalık haşlanmış yumurta gayet yeterli. Odalardaki eşyalar ve banyo bölümü biraz eski ama kesinlikle kirli pis değil. 3 gün boyunca hatayı gezdik sabah çık akşam gel duş al yat tekrar sabah çık tarzı geziler için gayet uygun bir otel.
Kalabileceğiniz temiz rahat,nezih bir ortam fiyatıda uygun, bir tek Google konum bir arka sokağa çıkarıyor,ana cadde üzerinde İş Bankası Matik yanı.
İlgili arkadaşlar yardımcı oluyorlar. Kahvaltısı var. Arka bahçesi olan şehrin içinde kısa süreli tercih edilebilecek bir konaklama hizmeti alabileceğiniz bir yer.
Bir arkadaşımı bırakmak için gittim. Şehrin içinde bir vaha gibi. Sessiz sakin ve nezih bir yer.

Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın