Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Nevşehir Ürgüp Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu Fiyatları

Nevşehir Ürgüp Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
Nevşehir Ürgüp Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
post

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Nevşehir Ürgüp PTT Misafirhanesi Fiyatları, Nevşehir Ürgüp PTT Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesinde faaliyet gösteren Ürgüp Ptt Misafirhanesi, uygun fiyatları ile tüm kamu personellerinin oldukça yüksek şekilde tercih etttiği misafirhanelerden olmaktadır.

Şehir merkezinde her tarafa oldukça kolay ulaşım mevkisinde bulunmasıyla akıllarda yer edinen Ürgüp Ptt Misafirhanesi sıcak ortamı ve kaliteli dizayn edilmiş odaları ile tercih sebebi olmaktadır.

Ürgüp’te Gezilecek Yerler;

  • Asmalı Konak
  • Ürgüp Müzesi
  • Ürgüp Şehir Hamamı
  • Turasan Wine House
  • Kızılçukur

Nevşehir Ürgüp Ptt Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, Nevşehir Ürgüp PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0384 341 45 55 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Ürgüp Ptt Misafirhanesi Adresi

Nevşehir Ürgüp Ptt Misafirhanesi Adresi TelefonuTürkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Nevşehir Ürgüp PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak İmran Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi,  No:2  Ürgüp – Nevşehir adresinde yer almaktadır.

Nevşehir Ürgüp Ptt Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Nevşehir Ürgüp Ptt Misafirhanesi Konumu Nerede

Nevşehir Ürgüp Ptt Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Uygun fiyatlı bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.
çok güzel
ben beğendim herşey iyiydi

Nevşehir Ürgüp Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

Nevşehir PTT Misafirhanesi Fiyatları, Nevşehir Ürgüp PTT Misafirhanesi Adresi, Nevşehir Ürgüp PTT Misafirhanesi Telefonu, Nevşehir Ürgüp PTT Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir