Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Trabzon ilinin merkez ilçelerinden biri olan Ortahisar ilçesinde faaliyet gösteren Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 10. Bölge Müdürlüğüne bağlı Trabzon Karayolları Misafirhanesi şehir merkezinde yer almaktadır.

Oldukça mükemmel bir konumda yer almasından kaynaklı herkes tarafından tercih edilmektedir. Herkes tarafından tercih edilmesinden kaynaklı olarak her daim yoğunluk olan bir misafirhane olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Trabzon Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Trabzon Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Trabzon Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Trabzon Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0462 455 50 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Adresi

Trabzon Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Trabzon Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak İnönü Mahallesi, Trabzonspor Bulvarı, No:110 Merkez – Trabzon adresinde yer almaktadır.

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Güler yüzlü personel, hızlı hizmet, yemekleri leziz. Kullanılan malzemelerin hepsi kaliteli…
Ailecek konumlanan için harika bir yer bir çok imkânı var merkezde olması nedeniyle ulaşım kolay
Restoran kısmında iftar için gittik. Çok memnun kaldık. Yemekler ve fiyat dışarıdaki restoranlardan çok daha uygun ve çok daha kaliteliydi .
Restoran kısmında iftar için gittik. Çok memnun kaldık. Yemekler ve fiyat dışarıdaki restoranlardan çok daha uygun ve çok daha kaliteliydi .
Konaklamak için güzel bir yer. Yardımsever ve güler yüzlü personel. Temiz odalar.
Trabzonun ve insaninin sicakligi ve memleketimin guzelligi hèzaman oldugu gibi cook guzeldi

Trabzon Karayolları Misafirhanesi

Trabzon Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Trabzon Misafirhaneleri, Trabzon Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Trabzon Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir