Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Van Hekimevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Van Hekimevi Resimleri

Van ilinde bulunan ve Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet sunan Van Hekimevi konaklama ihtiyacı için güzel bir seçenek sunan misafirhanelerden biri olmaktadır. Van Hekimevi  içerisinde tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilecek şekilde yeniden dekor edilerek hizmete sunulmuştur.

Van Hekimevi kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği misafirhanelerin başında yer almaktadır. Konum olarak her ne kadar şehrin biraz dışında olsada sunduğu hizmet performans açısından değerlendirdiğimizde oldukça mükemmel bir potansiyel bulunmaktadır.

Van Hekimevi lezzetli sabah kahvaltısı ile uzun süre unutulmayacak güzel bir kahvaltı tabağı sayesinde yüzleri gülümsetmektedir. İçerisinde yemekhane hizmeti ilede öğünleriniz için telaşa düşmeden yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Van Hekimevi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Van Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Van Hekimevi Numarası, Van Hekimevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Van Hekimevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Van Hekimevi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Van Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Van Hekimevi Misafirhanesi Telefonu: Resepsiyon Tel     : 0432 215 3366    Müdüriyet Tel       :  0432 216 26 28 

Van Hekimevi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Van Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; Van Hekimevi Misafirhanesi Adresi : Şerefiye mahallesi Çavuşbaşı Cad. Veteriner sok. No:92 İpekyolu/Van

Van Hekimevi Konumu Nerede

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Van Hekimevi Konumu  :

Van Hekimevi Yorumları

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Van Hekimevi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Çok güzel bir konaklama deneyimi yaşadık. Fiyatları kişi başı 100 TL gibi verilen hizmetin kalitesine ve kahvaltının fiyata dahil olmasına göre gayet uygun bir rakamdı. Her yer temiz, yenilenmiş gayet nezih bir ortam oluşturulmuş. Birkaç eksik, değişmesi gereken husus vardı ama zamanla onlarda düzelecektir. Ayrıca bina güvenliğinin ve gelen misafirler için otoparkının olması güzeldi. Tekrardan geldiğimizde konaklamak için tercih edeceğim yerlerin başında…
Odalar iki kişilikti ve çok temiz, düzenliydi. Otel konforundaydı. Çalışanlar güleryüzlüydü. Kahvaltı fiyata dahil, fiyat da diğer kurumlara göre çok uygun.
Böyle bir kurumun olması dahi başlı başına büyük bir şeyken kötü yorum yapmak haddimize değildir diye düşünüyorum. Merkeze yakın konumda. F/P olarak çok iyi. Odalar temiz, bakımlı; havlu, buzdolabi, tv vs bulunmakta. Kuran ve yaşatan herkese minnettarım.
Abi çok gzl bi yer fiyat olarak çok uygun kişilerin karşılaması gzl her konuda anlaşabileceğiniz ailenizlede tercih edilecek bi yer tavsiye ederim
Van merkez de yer alıyor temiz bi yer çalışanlar çok ilgili ,kahvaltısı da güzel fiyatlar da çok uygun . Bahçesinde Küçük bi otoparkı da var . Sağlık personelleri için iyi bi tercih bence .

Van Hekimevi Resimleri Fotoğrafları

Not: Van Hekimevi Fotoğrafların üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Van Hekimevi Resimleri Van Hekimevi Resimleri Van Hekimevi Resimleri
Van Hekimevi Resimleri Van Hekimevi Resimleri Van Hekimevi Resimleri

Van Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Van Misafirhaneleri, Van Hekimevi Telefonu, Van Hekimevi Ücretleri, Van Hekimevi Adresi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın