Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Amasya Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Amasya ilinin Merkez ilçesine bağlı Amasya Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Her anlamda mükemmel şekilde tasarlanmış olan Amasya Öğretmenevi, göl manzaralı odaları, birbirinden güzel yemekleri, şehir merkezindeki konumu, her yere adım mesafesinde gitme imkanı gibi sayamayacağımız yüzlerce mükkemmelliyeti kendi içerisinde barındırmaktadır.

Amasya Öğretmenevi Odaları; 10 odada toplamda 30 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Oda içerisinde, klima, 24 saat kesintisiz sıcak suyu, lavabosu, banyosu, kablosuz internet, televizyon, mini bar bulunmaktadır.

Amasya Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, öğretmenler lokali, dinleneme salonu,  lobisi bulunmaktadır.

Amasya Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Amasya İl merkezinde yer almaktadır.

Amasya Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Amasya ilinin Merkez ilçesine bağlı Amasya Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0358 218 18 41 veya 0358 218 89 06  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Amasya Öğretmenevi Adresi

Amasya ilinin Merkez ilçesine bağlı Amasya Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Nergiz Mahallesi, Tevfik Hafız Sokak No:1/a Merkez/Amasya  adresinde yer almaktadır.

Amasya Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

1 Kişilik Oda Arka Taraf: Kamu 250 TL Sivil 300 TL
1 Kişilik Oda Irmak Taraf: Kamu 260 TL Sivil 310 TL
4 Kişilik Oda Arka Taraf: Kamu 1000 TL Sivil 1200 TL
Double Oda Irmak Kenarı: Kamu 520 TL Sivil 620 TL
3Kişilik Oda Arka Taraf: Kamu 750 TL Sivil 900 TL
2 Kişilik Oda Arka Taraf: Kamu 500 TL Sivil 600 TL
5 Kişilik Oda Arka Taraf: Kamu 1250 TL Sivil 1500 TL
Double +1 Irmak Kenarı Oda Kamu 650 TL Sivil 775 TL

Amasya Öğretmenevi Konumu Nerede

Amasya Öğretmenevi Konaklama Yorumları

eşilırmak kıyısında, manzaralı ve sımsıcak bir konaklama… Yenilenen binasıyla Amasya’da konaklama yapılabilecek en iyi mekanlardan… Boş bulursanız mutlaka bir gece kalmanız tavsiye edilir
Konumu en güzel öğretmenevlerinden biri. Yeşilırmak kenarında. Çarşı merkezinde kaya mezarlarının hemen dibinde. Temizlik ve personel çok iyi. Online rezervasyonla gelebilirsinizı. Kahvaltı güzel.
Amasya nın en güzel yerine konumlanmış, manzarası muhteşem, odalar temiz ve bakımlı. Tadilat görmüş sanırım, giriş katta kaldık ve tamamen yenilenmişti. Gece ve gündüz balkondan görünen manzarasına bayıldık. Kahvaltı fena değildi.
Bu öğretmenevi şimdiye kadar kaldıklarımın en iyisi. Manzarası olsun çalışanları olsun harika; en önemlisi de odanın hali ve eşyaları olsun gerçekten yeni ve temiz. Otel tadında. Gezgin durumundayken geçişlerde konaklamak için kullandığımız bir şehir olduğu için burası, çok fazla kalamıyoruz ama en doğudan en batıya geçişlerde dünyamızı aydınlatıyor içimizi ferahlatıyor bu yer bu şehir.
Ailece ilk defa geldik cok begendik otantik havasi suyun kenarinda Tam çarşı merkez evet park sorunu var ama carsi merkezde her yerde gündüz araba park yasak oda 3kisilikti bizim cok temiz geniş ve personel ilgili kahvalti standart çay zeytin peynir çorba tarzi biz begendik ve tavsiye ederiz

Amasya Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Amasya Öğretmenevi Telefon Numarası, Amasya Öğretmenevi Adresi Konumu, Amasya Öğretmenevi Oda Fiyatları, Amasya Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın