Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kızılcahamam Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Ankara ilinin Kızılcahamam ilçesine bağlı Kızılcahamam Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Kızılcahamam Öğretmenevi Odaları; 11 oda ve 17 yatak kapasitesine sahip öğretmenevi odalarında iki katlı, 11 odalı, 17 yataklıdır. Odalarımızın 5 tanesi çift kişilik, içinde duşakabin, TV, internet ve buzdolabı bulunan odalardır. Diğer 6 oda da ise iki kişilik olup, TV, internet ve buzdolabı bulunmakta ancak banyo ve lavabolar ortak kullanımdır.

Kızılcahamam Öğretmenevi Genel Olarak; Oyun salonu, çay bahçesi, öğretmenler lokali, kahvaltı salonu bulunmaktadır.

Kızılcahamam Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer alan öğretmenevi, Ankara iline ise 80km uzaklıkta bulunmaktadır.

Kızılcahamam Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Ankara ilinin Kızılcahamam ilçesine bağlı Kızılcahamam Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0312 736 32 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kızılcahamam Öğretmenevi Adresi

Ankara ilinin Kızılcahamam ilçesine bağlı Kızılcahamam Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenice Mahallesi, Ankara Caddesi No:3 Kızılcahamam/Ankara adresinde yer almaktadır.

Kızılcahamam Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2024 GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

ÖĞRETMEN TEK KİŞİ: 200 İKİ KİŞİ: 400 ODA KAPAMA:300 TL

KAMU ÇALIŞANI TEK KİŞİ:300 İKİ KİŞİ:600 ODA KAPAMA:400

SİVİL TEK KİŞİ:350 İKİ KİŞİ:700 ODA KAPAMA:450

Kızılcahamam Öğretmenevi Konumu Nerede

Kızılcahamam Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Kızılcahamam Öğretmen evinde 3 gece kaldım. Samimi mütevazı müdür ve personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Kızılcahamam bir nimet! Ankara’nın Oksijen Kaplıca ve yöresel gıda merkezi… Herkes kalsın sağlıkla Hacı Musa hocam…
Hükümet Konağı’nın hemen yanındaki binada olması, Kızılcahamam’a resmi iş için gelenler açısından çok avantajlı. Temizlik hususunda en ufak bir olumsuzluk yaşamadım. Mesul müdür samimi ve ilgiliydi. Kahvaltı küçük kutuda tereyağı, bal, reçel, bir miktar zeytin ve bir dilim peynir ve ekmekten oluşuyor. İkinci bardak çay ekstra ücrete tabi. Duşlu tek kişilik oda fiyatı sabah kahvaltısı dahil 80 lira. Oldukça ekonomik.
Bir çok öğretmen evinde konaklama fırsatı bulmuş biri olarak gerek odaların temizliği , gerek ilgili personeliyle takdire şayandı.
Biz öğretmenler için uygun fiyatlı şirin mi şirin, şehrin merkezinde olmasına rağmen bahçesinde sakin ve huzurla oturup kafamızı dinleyebileceğimiz hoş bir yer. Tadilat ile beraber çoğu imkan sağlanmış. Ben meslektaşlarıma ve kararsız diğer tüm tatil severlere tavsiye ediyorum. İyi günler dilerim
Şimdiye kadar birçok öğretmen evinde ve otellerde kaldım. Kıyaslama değil ama genel olarak verilen imkanları gerçekten iyi değerlendirip insanları rahat ettirmeye çalışıyorlar. Ben gayet memnun kaldım.
Yapılan tadilat ve yeni yönetimiyle önceki sorunlar tamamen çözülüp misafir konforuyla oldukça rahat ve içe siner bir ortam sağlanmış. Gönül rahatlığıyla gidip kalınabilir kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
Gerek kalanlarıyla gerekse işletmesiyle gerçekten mükemmel bir yer odalar ve koridorları her gün temizleniyor hijyene önem veriliyor bahçesi çay içmek ve kitap okumak için eşsiz bir yer her yere yakın ve herşey ayağınızın altında odalarda ise televizyondan buzdolabına herşey mevcut ben gerçekten çok memnun kaldım

Kızılcahamam Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Kızılcahamam Öğretmenevi Telefon Numarası, Ankara Kızılcahamam Öğretmenevi Adresi Konumu, Kızılcahamam Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kızılcahamam Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın