Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ankara Teiaş – Tedaş Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Ankara Tedaş Teiaş Misafirhanesi

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde faaliyet gösteren ve Tedaş Genel Müdürlüğü merkez yerleşkesinde yer alan Ankara Teiaş Misafirhanesi diğer adıyla Ankara Tedaş Misafirhanesi konaklama olarak sunduğu hizmetleile 5 yıldızlı otel konforunda ve rahatlığında bir misafirhane olmaktadır.

Ankara Teiaş Misafirhanesi konaklama hizmeti, kafeterya hizmeti, restoran hizmeti ile ihtiyaçlara çözüm sunarken aynı zamanda lezzetli yemekleri ile akıllardan unutulmayacak bir menü oluşturmaktadır.

Ankara Tedaş Misafirhanesi yenilenmiş odaları ile oda içerisinde televizyon, klima, buzdolabı, elbise dolabı, banyo, lavabo, saç kurutma makinesi gibi temel ihtiyaçların hepsi eksiksiz olarak sunulmaktadır.

Ankara Teiaş Misafirhanesi merkezi konum sayesinde bir çok kamu personelinin ilk olarak tercih ettiği misafirhaneler arasında yer almaktadır.  Tatil planlarınızda, seyahat planlarınızda veya iş planlarınızda tercih edebileceğiniz bir misafirhane olmaktadır.

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Ankara Teiaş Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Ankara Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Teiaş Misafirhanesi Numarası, Ankara Teiaş Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Ankara Teiaş Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Ankara Teiaş Misafirhanesi Telefonu

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Ankara Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Ankara Teiaş Misafirhanesi Telefonu: 0312 203 87 18

Ankara Teiaş Misafirhanesi Adresi

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Ankara Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Ankara Teiaş Misafirhanesi Adresi : Nasuh Akar Mah. Türkocağı Cad. No:2 Çankaya – Ankara

Ankara Teiaş Misafirhanesi Konumu Nerede

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Ankara Teiaş Misafirhanesi Konumu :

Ankara Teiaş Misafirhanesi Yorumları

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Ankara Teiaş Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Son derece merkezi bir konumda olan misafirhane/otel odaların büyüklüğü son derece iyi, temizlik ve yemekler son derece güzel. Kahvaltı ücreti 2022 Kasım ayı için yazıyorum 30 TL.
Otel konforunda misafirhane merkezi ancak Enerji Bakanlığı kampus içinde olduğundan sakin aynı zamanda yemek içmek uygun ve leziz
fiyatları çok uygun, yeri Ankaranın göbeğinde,odalar rahat,temiz, kahvaltı isterseniz alıyorsunuz,gayet yeterli,bahçesi kocaman ağaçlıklı,danışmadakiler ve servis yapanlar gayet güleryüzlü,arı gibi,yardımcı.Çok memnun kaldık.
Hizmet, konum, yemekler, odalar kafe ve yemek bölümü çok güzel. Fiyatlar da gayet mâkul. Çalışanları çok ilgili. Kurumsal kimliği oturmuş bir mekân. Bahçesi de çok güzel.
Güler yüzlü personeli ve her türlü hizmeti ile sanki evinizdeymis gibi güzel konforlu ve rahat bir ortam tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler💯💯
Yer bulabilirseniz özellikle iş seyahatleri için ideal konaklama yerlerinden. Fiyat/performans olarak harika. Konfor ve imkanlar üst seviyede. Konum çok iyi.

Ankara Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Ankara Teiaş Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Ankara Teiaş Tedaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Teiaş Tedaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Teiaş Tedaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Ankara Teiaş Tedaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Teiaş Tedaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Teiaş Tedaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Teiaş Tedaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Teiaş Tedaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Teiaş Tedaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Teiaş Tedaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Tedaş Teiaş Misafirhanesi

Ankara Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Misafirhaneleri, Ankara Teiaş Misafirhanesi Telefonu, Ankara Teiaş Misafirhanesi Ücretleri, Ankara Teiaş Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın