Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ankara Tandoğan Orduevi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Ankara Tandoğan Orduevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Ankara Tandoğan Orduevinde konaklamak isteyenler için, Ankara Tandoğan Orduevi Fiyatları , Ankara Tandoğan Orduevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Ankara ilinin Merkez ilçesi Çankaya’da bulunan Ankara Tandoğan Orduevi Ankaranın merkezi konumunda yer alan bir sosyal tesis olmaktadır. Akıllarda en çok kalan açık büfe kahvaltısı sayesinde pazar sabahları mükemmel bir şekilde geçirmenize ve bol bol sohbetli bir hafta sonu geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Ankara Tandoğan Orduevi konaklama olarak sunduğu odalarının 5 yıldızlı oteller ile yarışır konsepti, 5 yıldızlı otellerle yarışır şekilde lezzetli yemekleri akıllarda uzun süre çıkmayacak bir sosyal tesis olmaktadır. Oldukça sakin ve dinlendirici kafeteryası ve bahçesi ile kendisine hayran bırakmaktadır.

Ankara Tandoğan Orduevi Telefon Numarası İletişim

Ankara Tandoğan Orduevi konaklama yapmak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için Ankara Tandoğan Orduevi Telefonu 0312 231 73 70

Ankara Tandoğan Orduevi Adresi

Ankara Tandoğan Orduevi Fiyatları Adresi ve TelefonuAnkara Tandoğan Orduevi konaklama yapmak isteyenler için; Ankara Tandoğan Orduevi Adresi Kazım Karabekir Cd. No:2, 06570 Çankaya – Ankara

Ankara Tandoğan Orduevi Konumu Nerede

Ankara Tandoğan Orduevi Yorumları

Çok güzel konumda bir orduevi olup çatı katındaki lokantadan alacağınız hizmet ankaradaki sayılı yerlerden bile daha iyidir bizzat test edildi. Gerek garson arkadaşlar gerekse içerideki şef ve ustalar muaazzam ötesi özenli tabaklar çıkartıyorlar. Kendilerini birkes daha tebrik ediyorum.
Her zaman işlerim nedenile Ankara’ ya geldiğimde gerek konumu, gerek ulaşım kolaylığı ve hizmeti nedeniyle her zaman tercih ettiğim bir Orduevidir. Tavsiye ederim.
Deneyimli personeliyle verdikleri hizmetlerinden dolayı görev yapan tüm personeli teşekkürlerimi iletiyorum..
İhtiyaç duyduğumuz her zaman dinlenebildiğimiz ve huzur bulduğumuz bir yer oldu….teşekkürler….
Ankara’ya yolum düştüğünde tercih ettiğim orduevidir. Merkeze yakın olmasının yanı sıra, bahçe konseptine bayılıyorum. Samimi ve cana yakın bir havası var. Diğer yandan yemek ve çay salonlarında ileri yaşlı meslektaşlarımla karşılaşmak kendimi yaşlı hissettiriyor. Personelini ilgili ve misafirperver buluyorum. Umarım hep bu anlayış ve kalite ile devam ederler.

Ankara Tandoğan Orduevi Resimleri Fotoğrafları

Ankara Tandoğan Orduevi Resimleri Ankara Tandoğan Orduevi Resimleri

Ankara Tandoğan Orduevi Resimleri Ankara Tandoğan Orduevi Resimleri Ankara Tandoğan Orduevi Resimleri Ankara Tandoğan Orduevi Resimleri Ankara Tandoğan Orduevi Resimleri Ankara Tandoğan Orduevi Resimleri Ankara Tandoğan Orduevi Resimleri Ankara Tandoğan Orduevi Resimleri Ankara Tandoğan Orduevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Ankara Tandoğan Orduevi Fiyatları, Ankara Tandoğan Orduevi Telefonu, Ankara Tandoğan Orduevi Ücretleri, Ankara Tandoğan Orduevi Konaklama Yorumları, Ankara Tandoğan Ordu Evi Konumu, Ankara Tandoğan Orduevi Adresi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Ankara Tandoğan Orduevi Fiyatları Adresi Ve Telefonu” üzerine bir yorum

 1. 14 Mayıs 2024 tarihinde Tandığan orduevi lokantasında eşimle beraber yemek yedik. Ancak daha önce olduğu gibi yine yemekleri kaliteden uzaktı. Hele rus salatası rezalet derecesinde idi, mayonezi hiç olmamış ve bayat idi.

  daha başka bir konu olan herşeyin fahiş fiyatta olması. Tamam enflasyon var ama bu müessesenin KDV ve gelir vergisi ile mekan kirası gibi giderlerden muaf olduğu düşünülürse ayrıca kar marjının da çok düşük olması gerektiği varsayımıyla satılan ürünlerin fiyatının yüksek olduğu kanaatindeyim. İlgili denetleme kurumunun günlük muaddelleri kontrol etmesi sağlanmalıdır.

  Yanıtla

Yorum yapın