Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Antalya Finike Dsi Kampı Dinlenme Tesisleri Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya Finike Kampı Dsi Misafirhanesi
Antalya Finike Kampı Dsi Misafirhanesi
post

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğü 133. Şube Müdürlüğüne Bağlı Finike Kampı Dsi Eğitim ve Dinlenme Tesisleri oldukça güzel bir konumda yer almaktadır. Sahil yolunda bulunan bu misafirhane tam anlamıyla 5 yıldızlı otel demek doğru olsa gerek diyebiliriz.

Birbirinden temiz odaları, birbirinden temiz yapıda bahçesi, sahili, kumu, güneşi her anlamıyla mükemmel bir güzellikte olan Finike Dsi Kampı Eğitim ve Dinlenme Tesisleri güzel bir tatil yapmanız için sizlere sunulmuştur. Kamu güvencesinde olan aynı zamanda kamu personellerinin genellikle konakladığı bu kampta hem huzuru, hem bütçe dostluğunu, hemde güveni bulacaksınız.

Finike’de Gezilecek Yerler;

  • Limyra Antik Kenti
  • Andrea Doria Koyu
  • Suluin Mağarası
  • Arykanda Antik Kenti
  • Gökbük Kanyonu

Finike Kampı Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğü 133. Şube Müdürlüğüne Bağlı Finike Kampı Dsi Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0242 855 16 19 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Finike Kampı Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğü 133. Şube Müdürlüğüne Bağlı Finike Kampı Dsi Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sahilkent Kasabası, Kum Mahallesi, Akdeniz Caddesi Sahilyolu Finike/Antalya adresinde yer almaktadır. 

Ortalama Finike Dsi Kampı Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Finike Kampı Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Antalya Finike Kampı Dsi MisafirhanesiFinike Kampı Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Finike Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Finike Kampı Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Finike Kampı Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Uygun fiyatlı odalar biraz küçük ama idare eder. Kapalı site içerisinde güvenli ve otopark mevcut. Çevredeki otellere göre çok iyi konumda ve güzel ortamda.
Çok güzel bir tesis.calisanlar çok kibar.fiyatta da daha ucuzunu bulamazsiniz.sahil hemen karşı tarafinda sahilde çocuk parkı gayet güzel.
Çok güzel ve huzur içinde hissettiğim bir tesis. Yetkili Emrah Bey nazik ve ilgili
Tek kelime ile harika. Guleryuzlu personel. Kaliteli temiz yemek menüsü. ….
Çok Nezih ve sakin bir yer Tam kafa dinlenmelik
Yıllar önce bu tesisin yakınında tatil yapmıştık. Muhteşem bir denizi ve doğal kumsalı var bu bölgenin. Okaliptüs ağaçları yolla deniz arasında sıralanıyor ve zeminin suyunu çekerek yolun ömrünü uzatıyor.
2021 Haziran sonunda 6 gün kaldık, Başta Emrah beye, yemekhane çalışanlarından kafeterya görevlisine, güvenlik görevlilerine kadar güler yüzü ,yardımsever, ilgili temiz, titiz personeline canı gönülden teşekkür ederim. Beğen
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

One Comment

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir