Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Finike Dsi Kampı Finike Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya Finike Kampı Dsi Misafirhanesi

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğü 133. Şube Müdürlüğüne Bağlı Finike Dsi Kampı Dsi Eğitim ve Dinlenme Tesisleri oldukça güzel bir konumda yer almaktadır. Finike Dsi Misafirhanesi Sahil yolunda bulunan bu misafirhane tam anlamıyla 5 yıldızlı otel demek doğru olsa gerek diyebiliriz.

Finike Dsi Misafirhanesi Birbirinden temiz odaları, birbirinden temiz yapıda bahçesi, sahili, kumu, güneşi her anlamıyla mükemmel bir güzellikte olan Finike Dsi Kampı Eğitim ve Dinlenme Tesisleri güzel bir tatil yapmanız için sizlere sunulmuştur. Kamu güvencesinde olan aynı zamanda kamu personellerinin genellikle konakladığı bu kampta hem huzuru, hem bütçe dostluğunu, hemde güveni bulacaksınız.

Finike’de Gezilecek Yerler;

 • Limyra Antik Kenti
 • Andrea Doria Koyu
 • Suluin Mağarası
 • Arykanda Antik Kenti
 • Gökbük Kanyonu

Finike Kampı Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğü 133. Şube Müdürlüğüne Bağlı Finike Kampı Dsi Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0242 855 16 19 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Finike Kampı Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğü 133. Şube Müdürlüğüne Bağlı Finike Kampı Dsi Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sahilkent Kasabası, Kum Mahallesi, Akdeniz Caddesi Sahilyolu Finike/Antalya adresinde yer almaktadır. 

Ortalama Finike Dsi Kampı Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Finike Kampı Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Antalya Finike Kampı Dsi MisafirhanesiFinike Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Finike Kampı Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Finike Kampı Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Uygun fiyatlı odalar biraz küçük ama idare eder. Kapalı site içerisinde güvenli ve otopark mevcut. Çevredeki otellere göre çok iyi konumda ve güzel ortamda.
Çok güzel bir tesis.calisanlar çok kibar.fiyatta da daha ucuzunu bulamazsiniz.sahil hemen karşı tarafinda sahilde çocuk parkı gayet güzel.
Çok güzel ve huzur içinde hissettiğim bir tesis. Yetkili Emrah Bey nazik ve ilgili
Tek kelime ile harika. Guleryuzlu personel. Kaliteli temiz yemek menüsü. ….
Çok Nezih ve sakin bir yer Tam kafa dinlenmelik
Yıllar önce bu tesisin yakınında tatil yapmıştık. Muhteşem bir denizi ve doğal kumsalı var bu bölgenin. Okaliptüs ağaçları yolla deniz arasında sıralanıyor ve zeminin suyunu çekerek yolun ömrünü uzatıyor.
2021 Haziran sonunda 6 gün kaldık, Başta Emrah beye, yemekhane çalışanlarından kafeterya görevlisine, güvenlik görevlilerine kadar güler yüzü ,yardımsever, ilgili temiz, titiz personeline canı gönülden teşekkür ederim. Beğen

Finike Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Finike Kampı Dsi Misafirhanesi

Finike Dsi Kampı, Finike Dsi Misafirhanesi, Finike Dsi Misafirhanesi Fiyatları, Finike Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, Finike Dsi Kampı İletişim, Finike Dsi Sosyal Tesisleri Adresi, Finike Kampı Dsi Dinlenme Tesisleri Oda Fiyatları, Finike Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Finike Dsi Kampı Finike Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine bir yorum

 1. Sonradan dsi personeli olarak aradığım yerlerden tek geri dönüş yaparak yer var.dediler.fakat 9 yıl önce gitmiştik. Kızım hanım ben 1 odada çok sıkışık kalmıştık. Yüksek binada asansör yoktu. Şimdi varmış. O yüzden oda yüzünden ailem tercih etmedi. Yoksa elemanlar, yemek iyiydi. Plaj da derin değildi. Dalgasızdi. Sabahları soğuk suyu sonra düzeliyordu. Sessiz sakin yanık dondurması var

  Yanıtla

Yorum yapın