Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Antalya ilinin merkezinde yer alan Akdeniz Üniversitesi Eğtim ve Sosyal Tesisler Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermekte olan Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi diğer Adıyla Akdeniz Üniversitesi Konukevi olarak bilinmektedir.

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi otel bölümü olarak 56 adet standart oda 4 adet suit oda olmak üzere toplamda 60 adet oda ile hizmet sunulmaktadır. Sosyal Tesisin otel bölümünde konaklayanlar için aynı zamanda kahvaltı oda ücreti içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda yaz aylarında havuz konaklayanlar için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi spor aktivitelerinin yapılabildiği 100 kişilik yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu bulunmakta olup, aynı zamanda 4 adet tenis kortu bulunmakta olup haftanın 7 günü gece gündüz hizmet vermektedir.

Akdeniz Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Akdeniz Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0242 227 44 74

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Pınarbaşı Mah. Dumlupınar Bulvarı ANTALYA

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Resepsiyondaki çalışanlar çok güleryüzlü. Kendimizi çok rahat hissettik konaklamamız sürece . Konumu da her yere yakın. Restauranta fiyatlar gayet uygun
Odalar çok temiz gönül rahatlığıyla kaldık personel çok alakalı yemekler güzel temizlik çok iyi bence 4 dörtlük değil 4 10 luk Bi yer kesinlikle tavsiye ederim herkese çok teşekkür ediyorum
Fiyat performans olarak isteğinizi fazlası ile karşılıyor konukevi. Kahvaltı fiyata dahil. Havuzu mevcut ancak sezon harici kapalı. Üniversitenin içerisnde ve tramvay otobüs ulaşım imkanı var. Kamu personeline indirim sağlıyorlar.
Çok temiz, nezih ve guzel bir yer. Keske daha once kesfetseymisim dedim. Antalyanin cok guzel bir konumunda, kampus ici ve denize yakin. Calisanlar guler yuzlu. Siddetle tavsiye ederim.
Fiziki konumu, havuzu, temizliği çok iyi. Resepsiyon hizmeti, restoran hizmeti gecenin bir vakti olmasına rağmen guleryuzlu, sabırlı…harika idi…herşey çok güzeldi çok teşekkürler

Akdeniz Üniversitesi Konaklama Fiyatları

Oda TürüPersonel /KamuSivil Misafir
Tek Kişilik Oda850,00 ₺1.000,00 ₺
Çift Kişilik Oda1.500,00 ₺1.800,00 ₺
Üç Kişilik Oda1.800,00 ₺2.200,00 ₺
Suit Oda Tek Kişi1.200,00 ₺1.400,00 ₺
Suit Oda Çift Kişi1.800,00 ₺2.000,00 ₺
Suit Oda Üç Kişi2.400,00 ₺2.600,00 ₺

* Oda çıkış saatimiz (Check-Out) 11:00’dir.
* Belirtilen fiyatlarımıza açık büfe kahvaltı ücreti dâhildir.
* Kahvaltı saatimiz hafta içi 07:30 ile 09:30, hafta sonu 07:30 ile 10:00 saatleri arasındadır.
* Paylaşımlı oda uygulamamız yoktur.
* Çift olarak konaklamak isteyen misafirlerimizden evlilik cüzdanı ibraz etmeleri istenmektedir.

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları* Söz konusu tesiste 1 Şubat 2020 tarihinden sonra doğan çocuk için konaklama bedeli talep edilmez. 1 Şubat 2017 ile 1 Şubat 2020 tarihlerinde doğan çocuklar için ise konaklama bedelinin yarısı alınır.
* Konaklama ücreti; nakit olarak, kredi kartı ile veya kurumun banka hesabına yatırılmak suretiyle peşin olarak tahsil edilir.

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Akdeniz Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın