Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Korkuteli Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya ilinin Korkuteli ilçesine bağlı Korkuteli Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Korkuteli Öğretmenevi Odaları; 8 oda 20 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, oda içerisinde televizyon, buzdolabı, elbise dolabı,  şifoniyer,  banyo, lavabo, kablosuz internet, kesintisiz sıcak su, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Korkuteli Öğretmenevi Genel Olarak; kahvaltı salonu, oyun salonu, dinlenme salonu, çay bahçesi, öğretmenler lokali ve toplantı salonu bulunmaktadır.

Korkuteli Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, Antalya il merkezine 60km mesafede bulunmakadır.

Korkuteli Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Antalya ilinin Korkuteli ilçesine bağlı Korkuteli Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0242 643 22 40 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Korkuteli Öğretmenevi Adresi

Antalya ilinin Korkuteli ilçesine bağlı Korkuteli Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kiremitli Mahallesi Eski Antalya Caddesi 823. Sokak N0:46 Korkuteli/Antalya   adresinde yer almaktadır.

Korkuteli Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2024 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Korkuteli Öğretmenevi Konumu Nerede

Korkuteli Öğretmenevi Konaklama Yorumları

2 hafta kadar gibi bir süre konakladım kurum müdürü Varol bey çok samimi ilgili ve çözümcü bir insan. Her konuda yardımcı oldu, kendisine tesekkur ederim. Burası temiz ve şirin bir yer malum pandemi şartları kahvaltı salonu kapalı onun haricinde gunduz oyun salonu var saat 18:00 kadar felan, personel yadigar hanım kurumun güler yüzü, tabiri caizse eli ayağı çok temiz ve çalışkan bir insan odalar pırıl pırıl emekleri için çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim tabi burası bir otel değil bunuda eklemek isterim. Ona göre aşırı beklentiye girmeyin.
ani bir görevlendirmeyle ilk kez geldiğim korkutelinde yabancılık çekmem için ellerinden geleni yapan hergün bi ihtiyacımız var mı diye soran müdür varol bey ve ardından ali beye işini titizlikle yapan bize her zaman tertemiz odalar sunan güler yüzlü yadigar hanıma ne kadar teşekkür etsem az tam bir aile sıcaklığı var.odalarda birden fazla tekli priz girişinin dışında üçlü prizlerle şarj sorunu çok iyi düşünülmüş. odalardaki eşyalar dolap yatak komodin tv gayet modern dizayna göre döşeli , yataklardaki çarşaflar ve havlu temiz ve isteğe bağlı sürekli değiştiriliyor.kaloriferler sürekli ve yüksek ısıda yanıyor bunlara ek olarak fazladan dolaplara ek battaniyeler bırakılmış her şey düşünülmüş.kahvaltı şuan verilmiyor pandemiden dolayı.beklentimin gayet üzerinde bir yer korkuteline tekrar gelsem düşünmeden kalacağım yer.
Oda tertemiz, yatak çarşafları yastık kılıfları tertemizdi işim dolayısıyla 2 gece konakladım ve gayet iyiydi. Fiyat performans açısında oldukça iyi. 1-2 gün önceden arayıp rezervasyon yaptırmanız lazım yoksa talep yoğun olduğu için doluyor odalar.
Memur olarak kamu’ya ait ilçe de temizlik düzen kalite olarak ayrıca fiyat performans olarak kalınabilecek en mantıklı tercihtir.
Odaları temiz ve hijyenik. Her hafta gelip kalıyorum ve çok memnunum. Korkutelindeki evim gibi oldu. Personeli güler yüzlü samimi ilgili ve çok sıcak insanlar. Teşekkürler.

Korkuteli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Korkuteli Öğretmenevi Telefon Numarası, Antalya Korkuteli Öğretmenevi Adresi Konumu, Korkuteli Öğretmenevi Oda Fiyatları, Korkuteli Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın