Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Antalya Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Antalya Karayolları Misafirhanesi

Karayolları Genel Müdürlüğü 13. Bölge Müdürlüğü Antalya Karayolları Eğitim ve Sosyal Tesisleri konaklamak isteyenler için hazırlanmış güzel ve nadir misafirhanelerden biri olmaktadır. Konyaaltı plajına oldukça yakın bir mesafede bulunan Karayolları Misafirhanesi sabah kahvaltısı akşam yemeği gibi olanaksalar spor salonu, yüzme havuzu gibi otel konforunda pansiyon fiyatında konaklama imkanı sunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Antalya Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Antalya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Antalya Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Antalya Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo

Antalya Karayolları Sosyal Tesisleri Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Antalya Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0242 237 87 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Antalya Karayolları Misafirhanesi Adresi

Antalya Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Antalya Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Konya Altı Caddesi, Bahçelievler Mahallesi, Muratpaşa – Antalya adresinde yer almaktadır.

Antalya Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Antalya Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Bugüne kadar kaldığım en iyi sosyal tesis: konum olarak çok merkezi, güzel, temiz ve bakımlı. Ailemle 2 gece konakladık çok memnun kaldık. Ağaçlarla çevrili, hijyenik ve büyük bir havuzu var. Restoranın yemekleri lezzetli ve çok uygun fiyatlı. Başta tesisin yöneticisi olmak üzere emeği geçen tüm personele teşekkür ederiz.
Öncelikle Sosyal tesis denince akla gelen standart kavramları aklınızdan silin. Gerçekten Güzel temiz ve konum itibari ile iyi bir yer. Memnun olarak ayrıldık.Kişi başı 90₺ konaklama havuz yanlış hatırlamıyorsam çocuk 8₺ yetişkin 15₺ akşam yemekleri çok lezzetli mutfak şefine ve ekibine çok teşekkür ederim.Konyaaltı plajına çok yakın odalar ter temiz güler yüzlü personellere ayrı ayrı teşekkür ederim.Peyzaj olarak çok güzel Tek sıkıntı bir karayolcu olarak yer bulamamak onun dışında herşey çok güzeldi çalışan tüm personele teşekkür ederim.
Çok şık güzel bir mekana sahip .Kapıdan girdiğiniz andan itibaren nazik insanların olduğu yemek ücretlerinin uygun olduğu ama personelin size bakışı yemek ye kalk seklinde. Sadece pastane bölümündeki kişinin defalarca aynı şeyi söylemeniz gerekebilir. Onun dışında bahçe peyzaj bakımı yemek salonların dizaynı her köşesinde fotoğraf cekinebilirsiniz

Oldukça kaliteli ve temiz bir yer. Her yere yakınlığıyla da tercih edilecek bir tesis. Fiyatlar böyle bir yere göre gayet uygun kişi başı 90₺. Yemekleri çok güzel kaldığım süre boyunca sürekli ordan yemek yedim. Resepsiyondaki hanımefendi çok ilgili. Genel olarak aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

Antalya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Antalya Karayolları Misafirhanesi

Antalya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Antalya Misafirhaneleri, Antalya Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Antalya Misafirhane Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın