Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Antalya ilinin Muratpaşa merkez ilçesinde yer alan ve adından oldukça güzel bir şekilde söz ettiren Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi uygun fiyatı ile de akıllarda yer edinmektedir. Lezzetli kahvaltısı ve yiyecekleri sayesinde aynı zamanda otoparkı sayesinde konaklama için tercih edilecek misafirhanelerden biri olmaktadır.

Antalya şehrinde sıklıkla tercih edilen ve her dönem oldukça yüksek bir doluluk oranına sahip bir misafirhane olan Antalya Orman Bakanlığı Misafirhanesi deneyimli personelleri ilede sizlere mükemmel bir hizmet sunmaktadır.

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi aynı zamanda misafirlerinin rahat edebilmesi için odalarının her birini beş yıldızlı otelleri aratmayacak şekilde özverili olarak dayatıp döşemiştir. İlgi ve alakanın en üst şekilde yer aldığı bu misafirhane kendinizi evinizde gibi hissetmenize olanak sağlamaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Antalya Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Antalya Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Antalya Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0242 333 00 99​ telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Sedir Mahallesi, Vatan Bulvarı, Muratpaşa – Antalya adresinde yer almaktadır.

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Çok temiz ve güzel bir misafirhane.2023 şubat ayı kamu personeli ücreti 200 TL. En uygun yerlerden birisi sanırım Antalya’da. Yer bulmak zor, sürekli eğitim oluyormuş. Ayrica resepsiyondaki Ferhan Bey, şimdiye kadar gördüğüm en kibar ve ilgili resepsiyonist. Misafirhanelerde çok kalanlar ne demek istediğimi anlar. Genelde size neredeyse gelmeyin diyen, ilgisiz ve soğuk görevliler olur. Ferhan Bey özverili şekilde bize yardımci oldu. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz.
Güzel bir yer. Depremden dolayı bir arkadaşımızı ziyarete gittik. Kafeteryası cay ücretsiz. Odalar güzelmiş.
Antalya’da kalmak için uygun konumda. Fiyatı da iyi hizmetide iyi. Nezih bir ortam. Aracınız için park alanı da mevcut.
Tesis binası temiz ve bakımlı, Odaları da aynı şekilde ferah ve temiz. Konaklamak için Devlet kurumlarına ait Antalya da bulunan en iyi tesis diyebilirim. Sabah kahvaltısı iyi sayılır. Maliyet fayda açısından oldukça iyi. Ben memnun kaldım.
Odamız ferah ve büyüktü. Oda ve banyo gayet temizdi. Terlik,havlu, şampuan vb. ürünler bulunuyordu. Ücreti 2022 yılında kişi başı 150 lira, kahvaltı dahil. Kahvaltısı yeterli

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi
Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Antalya OGM Misafirhanesi, Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Antalya Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Antalya Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın