Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Trabzon Ptt Misafirhanesi Telefonu Adresi Fiyatları

Trabzon Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
Trabzon Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
post

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Trabzon PTT Misafirhanesi Fiyatları, Trabzon PTT Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Trabzon şehri merkezinde bulunan Trabzon Ptt Misafirhanesi oldukça güzel konumunun yanında sahil yolu üzerinde bulunması ilede güzel anı yaşatmaktadır. Ailenizle birlikte güzel bir misafirhane deneyimi sunan Trabzon Ptt Misafirhanesi aynı zamanda uygun fiyatı ilede cebinizin dostu olmaktadır.

Trabzon Ptt Misafirhanesi odaları, odalarının içerisinde sunulan duşu, banyosu, lavabosu, televizyonu, mini barı ilede ihtiyaçlarınıza çözüm olanağı sağlamaktadır.

Trabzon’da Gezilecek Yerler;

  • Atatürk Köşkü
  • Trabzon Müzesi (Kostaki Konağı)
  • Ayasofya Müzesi
  • Trabzon Kalesi
  • Tarihi Bakırcılar Çarşısı
  • Sümela Manastırı
  • Vazelon Manastırı
  • Hamsiköy

Trabzon Ptt Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, Trabzon PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0462 334 06 66 veya  (0462) 334 06 69 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Trabzon Ptt Misafirhanesi Adresi

Trabzon Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
Trabzon Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Trabzon PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yalıncak Mahallesi, Rize Caddesi No:92 Merkez Trabzon adresinde yer almaktadır.

Trabzon Ptt Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Trabzon Ptt Misafirhanesi Konumu Nerede

Trabzon Ptt Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Odaları biraz küçük olsada sıcacık güzel manzarası bulunan bir misafirhane olmaktadır. Tam anlamıyla güzel bir deneyim sunmaktadır.
Odaları geniş ve ferah ben memnun kaldım.
tam merkezi yerde sahile iki adım mesafede
Trabzon Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
Trabzon Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

Trabzon PTT Misafirhanesi Fiyatları, Trabzon PTT Misafirhanesi Adresi, Trabzon PTT Misafirhanesi Telefonu, Trabzon PTT Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir