Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * İşletme

kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Antalya ilinin Kaş ilçesinde bulunan kendine has plajı ve denizin bitişinde bulunan misafirhanesi ile akıllarda unutulmaz bir an sunan  Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi diğer adıyla Kaş Orman İşletme Misafirhanesi uygun fiyatı sebebiyle oldukça popüler bir hal almaktadır.

Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi profesyonel dizaynı ve mükemmel doğa ile iç içe yapısı sayesinde bir defa konaklayanların hep konaklamak istedikleri misafirhanelerden olmaktadır. Renkli yapısı ve konumu sayesinde ilgi odağı haline gelmektedir.

Kaş Orman İşletme Misafirhanesi tüm kamu personellerinin tatil seyahat planlarında tercih ettiği misafirhaneler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda popüler bir misafirhane olmanın yanında profesyonel çalışanları sayesinde kendisine hayranlık uyandırmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Kaş Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Kaş Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Kaş Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0242 836 10 26 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi ​Andifli Mahallesi, 07580 Kaş/Antalya adresinde yer almaktadır.

Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

İki katlı deniz kenarından küçük bir misafirhane. Yemeğin ve özellikle kahvaltının olmaması eksi bir durum. Geceliği kişi başı 120 TL. Merkeze yürüme mesafesindedir. Kendine özel bir plajı bulunmaktadır. Otoparkı var.
Orman işletme müdürlüğü misafirhanesi yenilenmiş pansiyonlara göre saha iyi. Kahvaltı ve öğle yemeği yok. Fiyatı 2016 yılı için 25 ile 75tl arasında değişiyor. Odaları klimalı. Oda manzarası çok çok güzel.
Çok güzel bir yer misafirlerine yetkilileri ilgisiyle alakasıyla çok güzel agırlıyorlar hatta canınız yüzmek isterse misafirhaneye özel plajında da yüzebilirsiniz mutlaka tavsiye ederim
Temiz nezih bir tesis. Sahili yüzme bilmeyenler için uygun değil. Kaş meydana yürüme mesafesinde.
Burayı beş yıldızlı otel gibi düzenleyip hizmete açan herkesi, bilhassa İşletme Müdürü Süleyman Demir beyi tebrik ederim

Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri
Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Kaş Misafirhaneleri, Kaş Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Kaş Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Kaş Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın