Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İzmir Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu Ve Fiyatları

İzmir Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

İzmir ilinin Konak ilçesinde faaliyet gösteren ve sahil yolunda bulunan İzmir Ptt Misafirhanesi diğer adıyla İzmir 150. Yıl Ptt Misafirhanesi oldukça güzel odaları, güzel lokantası, yemekhanesi, sabah kahvaltısı, çayı kahvesi ile güzel anılar biriktirebileceğiniz özel misafirhanelerden biri olmaktadır.

İzmir Ptt Evi konaklama açısından değerlendirdiğimizde, odalarının genişliği, güvenliği, oda içerisinde sunulan klima, mini bar, televizyon, banyo, wc ile bir çok misafirhaneden daha dolu dolu hizmet vermektedir.

İzmir Ptt Misafirhanesi konaklama fiyatları olarak da uygunluğu ilede akıllarda yer edinmektedir. Hem kamu personellerinin hemde sivillerin konaklayabileceği İzmir 150. Yıl Ptt Evi sizleri ağırlamayı beklemektedir.

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, İzmir PTT Misafirhanesi Fiyatları, İzmir PTT Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

İzmir Ptt Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, İzmir PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0232 243 34 34 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İzmir Ptt Misafirhanesi Adresi
İzmir Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT İzmir PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Çankaya Mahallesi, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı No:363 Konak – İzmir adresinde yer almaktadır.

İzmir Ptt Misafirhanesi Konumu Nerede

İzmir Ptt Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Konumu cok güzel, odaların bir kısmı deniz manzaral ve her bolumuı temiz. Oda kahvaltı şeklinde hizmet veriyor. Odalar klimalı bina içi havalandırma sistemi çok iyi. Çalışanlar çok kibar ve güleryüzlü.
Kurumuma ait misafirhanemiz, her gidişimde kendi evimde gibi hissediyorum kendimi aidiyet duygusu bu olsa gerek. Keyifle kalıyorum. Canım PTT’m. Tüm çalışanlarda benim insanım, varolsunlar
Kurumuma ait misafirhanemiz, her gidişimde kendi evimde gibi hissediyorum kendimi aidiyet duygusu bu olsa gerek. Keyifle kalıyorum. Canım PTT’m. Tüm çalışanlarda benim insanım, varolsunlar
Yıllar önce çok sık gittiğimiz PTT Evine gittik hem çoçukluk hem de meslektaşım olan arkadaşlarımla. Âdeta kendi evimizdeydik. Gençlik günlerimize döndük. PTT Evi yenilenmiş haliyle pırıl pırıldı. Çalışan genç arkadaşlarımızda öyle. Güler yüzlü, sevgi dolu ve saygılı.
Güvenliklerden resepsiyondaki arkadaşlara garsonlardan aşçılara yöneticilerden temizlikçilere hepsi güler yüzlü işinin ehli müthiş insanlar. Yönetici Barış beye, resepsiyonda çalışan Feridun ve Mehmet beye Aşçılardan Gülten Abla ve Murat Abiye garsonlara Temizlikçi ablalara güvenlik arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tam bir aile ortamı odalar tertemiz yemekler efsane şiddetle tavsiye ederim.
Çalışanları çok iyi.hepsine teşekkürler.ilgililer.yeri merkezi.Gidip kalınır rahat rahat gezilir

İzmir Ptt Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İzmir Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

İzmir PTT Misafirhanesi Fiyatları, İzmir PTT Misafirhanesi Adresi, İzmir PTT Misafirhanesi Telefonu, İzmir PTT Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın