Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Büyükşehir Antalya Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya ilinin Kepez ilçesine bağlı Antalya Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Antalya Öğretmenevi Odaları; 78 oda ve 168 yatak kapasitesine sahip bir öğretmenevi olmakla birlikte odalarında; buzdolabı, televizyon, kablosuz internet balkon, banyo, lavabo, klima, saç kurutma makinesi, kesintisiz sıcak suyu, elbise dolabı ve şifoniyer bulunmaktadır.

Antalya Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane-restoran, teras restoran, toplantı salonu, otopark, düğün salonu, yüzme havuzu, çay bahçesi, yemek salonu, kütüphane bulunmaktadır.

Antalya Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Antalya il merkezinde yer almakta olup, plaja 2km mesafede bulunmaktadır.

Antalya Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Antalya ilinin Kepez ilçesine bağlı Büyükşehir Antalya Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0242 227 11 42 veya 0242 227 11 43 veya 0242 227 11 44 veya 0242 227 11 45 veya 0242 227 11 46  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Antalya Öğretmenevi Adresi

Antalya ilinin Kepez ilçesine bağlı Büyükşehir Antalya Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kültür Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, 3801. Sokak No:2 Kepez/Antalya adresinde yer almaktadır.

Antalya Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Antalya Öğretmenevi Fiyatları
1 KİŞİLİK ODA 
– Öğretmen: 500 TL
– Kamu Personeli: 500 TL
– Sivil: 600 TL
 
2 KİŞİLİK ODA 
– Öğretmen: 850 TL
– Kamu Personeli: 850 TL
– Sivil: 900 TL
 
3 KİŞİLİK ODA 
– Öğretmen: 1100 TL
– Kamu Personeli: 110 TL
– Sivil: 1200 TL

Antalya Öğretmenevi Konumu Nerede

Antalya Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Sen bir öğretmen evisin kendine gel ne bu 5 yıldızlı otel hizmeti.. Beklentisi gerçekten sheraton otel olan gitsin orada gecelik 5 katı fiyata kalsın , temizlik personelinden karşılama personeline harikulade bir tesis haline gelmiş ,alışılmışın dışında devlet kurumu statüsünde özel hizmet veren bir tesis,
Çok beğendik . Temiz düzenli kahvaltısı güzel. Konumu çok iyi ulaşım kolay. Manzarası mükemmel. Otel ihtiyacını belirli oranda ortadan kaldırabilir ( manzara ve konum açısından ) personel kibar ve profesyonel
Geçenlerde iftar yemeği için arkadaşlarla toplanıp gittiğimiz mekan ben bu kadar ilgili alakalı güzel ve seri hizmet eden fiyat performans açısından mükemmel bir yer daha görmedim herkesin eline emeğine sağlık işletmecisini müdürünü ayrı tebrik ediyorum Ellerinden öpüyorum
Tek kelimeyle harika. Kamu kurumuna ait bir misafirhane olmasına rağmen odalar çok temiz, hizmet gayet güzel.👍
Sadece kahvaltı düzeni için bile 5 yıldızı hakediyor. Park sorunu yok odalar temiz personel kaliteli daha ne olsun.
Gerçek bir devlet kurumu. Gereksiz hiç bir şey yok. Antalya’da bulunan oteller ile kıyaslarsanız yemekler ucuz, odaların temizliğine eksiğine çok dikkat ediliyor. Binanın diğer kısımları da temiz. Çalışanlar yardımcı oldu. Beklenti veya önyargı ile gelmemiştik, ilk defa bir öğretmenevinde konakladık. Çok memnun kaldık.
Tek kelime ile mükemmel. Klasik Öğretmenevi anlayışının dışında profesyonel bir işletme. Antalya’da konaklamak için başka yer aramanıza gerek yok derim.

Büyükşehir Antalya Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Antalya Öğretmenevi Telefon Numarası, Antalya Öğretmenevi Adresi Konumu, Kepez Öğretmenevi Oda Fiyatları, Antalya Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın